Liepājas futbola komanda "1625 Liepāja" savā laukumā "Syform" Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā ar 2:3 (2:0) zaudēja komandai "Valmiera Glass FK/BSS".

"1625 Liepāju" pirmā puslaika 17. minūtē vadībā izvirzīja Fabio Posanjo, bet Kristiāns Božis 21. minūtē panāca divu vārtu pārsvaru mājiniekiem - 2:0.

Otrajā puslaikā viesiem 72. un 75. minūtē vārtus guva Alvis Dubrovs, bet 57. minūtē precīzs bija Valdis Veinbergs. Video no spēles skatīt šeit.

Turnīra tabulā "1625 Liepāja" ar 19 punktiem ir ceturtajā vietā. Vadībā ar 24 punktiem ir "Rēzeknes BJSS" (24), seko "Gulbene" (24) un "Auda" (21).

Nākamā spēle liepājniekiem būs svētdien, 25. maijā, pulksten 15 izbraukumā ar komandu "Gulbene".