Vērtīgākais "Liepājas" spēlētājs februārī – Rihards Cimermanis

HK „Liepāja” treneru sastāvs ir nosaucis vērtīgāko spēlētāju februārī. Tas ir vārtsargs Rihards Cimermanis. Hokejists komandai pievienojās gada nogalē un komandas vadība šo izvēli nenožēlo. HK „Liepāja” valdes priekšsēdētājs Kārlis Dreņģers: „Sezonai sākoties, sapratām, ka vārtsargu līnija nav tik stabila kā mums gribētos. No vairākām iespējām izlēmām par labu Rihardam Cimermanim un neesam kļūdījušies, vārtsargs rāda tādu spēli, kādu no viņa arī gaidām. Nosaucot Rihardu par vērtīgāko spēlētāju februāri, to apliecina arī treneri.”

Trešdien, 4. martā LOC Ledus hallē pulksten 18.30 komanda aizvadīs pēdējo regulārā čempionāta spēli pret HK „Kurbads”, kurā tad arī noskaidrosies otrās vieta ieguvējs. Šo spēli apmeklēs arī Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Aleksandrs Beļavskis un izlases ģenerālmenedžeris Māris Baldonieks, informē Simona Laiveniece, HK Liepāja prese sekretāre.

HK „Liepāja” aicina līdzjutējus atbalstīt savu komandu regulārā čempionāta pēdējā spēlē un gatavojas parādīt savu labāko sniegumu izslēgšanas spēlēs, kas sākas 11. martā.

Pievieno komentāru

Sports