Vērgalnieki kļūst par Liepājas rajona čempioniem basketbolā 39

Liepājas rajona basketbola meistarsacīkstēs vīriešiem pirmajā līgā šovakar, 11. februārī, Durbē Vērgales basketbolisti ar 64:51 uzvarēja Nīcu un vienu spēli pirms turnīra beigām sev nodrošināja Liepājas rajona čempiona titulu.

Pirmās ceturtdaļas vidū Vērgale bija vadībā ar 11:7, bet pirmo ceturtdaļu uzvarēja ar 16:14. Otrās ceturtdaļas sākumā vērgalniekiem izdevās savu pārsvaru palielināt līdz 11 punktiem, pirmo puslaiku viņi uzvarēja ar 27:21.

Otro puslaiku veiksmīgāk iesāka nīcenieki, kuri prata atspēlēties un panāca neizšķirtu - 32:32. Mača turpinājumā gan viņiem tik labi neveicās, un Vērgale atjaunoja pārsvaru, pēc trešās ceturtdaļas esot vadībā ar 47:39.

Pēdējās desmi minūtēs nekas vairs diži nemainījās, un Vērgale svinēja uzvaru ar 64:51.

Nīcai šī bija pēdējā spēle meistarsacīkstēs. Vērgalei piektdien pulksten 20.30 savās mājās vēl jāspēlē ar Vaiņodi.

Komentāri 39

stif

to Dunalkas fans

nu es domaaju, ka tev nau taisniiba, ja jau vinjsh taa domaatu un buutu teicis, tad pasaki man, kaapeec vinjsh speeleeja ??? par to gruuti ir saakumaa speeleet, to es vareetu piekrist, bet par paareejo gan nee! galu galaa, ja vinjsh negribeetu speeleet taadaa chempii, tad jau nebuutu speeleejis! :)

pirms 11 gadiem, 2009.02.15 22:07

Dunalkas fans

Protams, ka vaiņode bez Miglinieka nebūtu labāko 4komandu skaitā,jo Vaiņodei nav neviens kas normāli spēlē. ir tur viens vietējais kas trenējas Liepājas BS. Bet tāpat laukumā nemāk darīt neko jēdzīgu. ps miglinieks pats esot teicis, ka spēlējot kopā ar tādiem amtieriem viņam nispār esot ļoti grūti, jo var gūt nejēdzīgas traumas.

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 22:03

zinaataajs to exoerts Juzikam

Ja nezini, tad nerunaa ;) 1. rinkja speelee, kad nebija Miglinieks, Niica uzvilka Vainjodi ar turpat 30 punktu paarsvaru ;) 2. rinkjii Miglinieks pret Niicu speeleeja ;)

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 12:13

exoerts Juzikam

Jā un arī bez viņa Nīcu būtu vinējuši ja vien nebūtu tiesājis ... jūs paši saprotat...

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 11:19

Juziks

Nu Vaiņode arī bes Miglinieka var labi spēlēt ko viņa parādīja vakardienas spēlē pret Dunalku!!!

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 11:13

Juziks

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 11:12

Juziks

Zinošais

Sorry, sajaucu datumus. Sanākšana ir Valentīndienā, tātad sestdien, 14.febr. pl.15:00.

to experts

Vainjode visticamaak 1. vietaa nebuutu, jo bez Miglinieka speele vinjiem taa nevedas ;)

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 10:40

daļēji piekrītu

Ja amatieru čempionāts, tad amatieri arī spēlē (bez profesionāļiem)! Par tīru spēli! ;)

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 10:16

Viesspēlētāji - ok!
LBL pārstāvji (BK "Liepājas papīrs") - negodīgi (neētiski)!
Negodīgi, jo to neatļauj nolikums! Kapēc vieniem tas jāievēro, bet citiem nē?

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 10:11

Juziks

to pakaļai

Par kādu līmeni lai dunalka runā!!!Ja tur viens vietējais un tas ar pats netiek laukumā!!!Ar viesspēlētājiem līmeni nepacelsi un paši no sevis jau tie vietējie spēlmaņi arī neradīsies!!!
Un kad notks spēles spartakiādē, kas tad Dunalkai spēlēs????Visticamāk ka nemaz nebūs komandas!!!

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 09:39

pakaļa

Liepāja ir rajona gavasspilsēta,tā kā tiem kas pukst par viesspēlētājiem, lai aizveras....padomājiet paši kāds līmenis būtu raj., čempim ja nebūtu džeki no liepājas -***! un tiepaši daži līdzjūtēji ir diezgan apmierināti ar savas komandas spēlēm. Tie kas te nīd, ķipa baigie pagasta patrioti ir tie ,kas netiek sava pag.,komāndā. šogad čempis (es par 1.līgu)bija interesantāks nekā pagājušo gadu un kata komanda izcīnīja savas vietas.
Es no dunalkas

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 09:10

to experts

Vērgali liktu augstāk!!Bet tā izkārtojums varētu būt diez gan iespējams,ja nebūtu viesspēlētāji!!

Acīgais

bet sestdien ir 14. februāris. kad tad īsti?

pirms 11 gadiem, 2009.02.12 16:30

Zinošais

Liepājas čempionāta sakarā - komandu pārstāvju kopā sanākšana nevis rīt, bet gan sestdien, 13.februārī pl.15:00 LOC!

pirms 11 gadiem, 2009.02.12 16:28

Juziks

Nu tas gan būtu drausmīgi, ja tādā basketbola pilsētā , kā Liepāja nemaz nebūtu pilsētas čempionāta!!!Un Vērgale bez saviem viesspēlētājiem diez vai varētu tikt četriniekā!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.02.12 14:23