"Ventspils" zaudē vārtus tiesneša pieliktajā laikā, tomēr izcīna neizšķirtu mačā ar "Liepājas metalurgs" vienību

Latvijas futbola čempionāta - "LMT Virslīgas" - astotās kārtas spēlē ceturtdien pēdējo trīs gadu Latvijas čempionvienība "Ventspils" savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar "Liepājas metalurgs" komandu.

Mača pirmajās 90 minūtēs vārti netika gūti, bet jau tiesneša pieliktajā laikā viesu komandu pēc rupjas "Ventspils" kluba aizsargu kļūdas vadībā izvirzīja Pāvels Surņins. Tomēr ventspilnieki, par spīti tam, ka spēle jau bija gandrīz beigusies, turpināja cīnīties, un jau nākamajā minūtē precīzu tālsitienu izpildīja Jevgēņijs Kosmačovs, palīdzot mājiniekiem izglābties no zaudējuma.

Citā ceturtdienas spēlē Rīgas klubs "Skonto" ar rezultātu 7:1 (3:1) viesos sagrāva citu galvaspilsētas komandu "Daugava".

Mača uzvarētāju labā četrus vārtus guva Ivans Lukjanovs, bet pa vienai reizei pieredzējušo "Daugava" vienības vārtsargu Andreju Piedelu pārspēja Sergejs Kožans, Andrejs Perepļotkins un Raivis Hščanovičs, kurš spēles 22.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu.

Savukārt "Daugava" komandai vienīgo vārtu guvumu nodrošināja Arevšata Hačatrjana precīzais sitiens.
"LMT Virslīgas" kopvērtējumā "Ventspils" saglabāja pirmo vietu ar 18 izcīnītiem punktiem astoņās spēlēs, bet otrās vietas īpašnieku "Liepājas metalurgs" rēķinā tagad ir 17 punkti septiņos mačos. Vairs tikai divus punktus no liepājniekiem atpaliek "Skonto" vienība", bet ceturtajā vietā ar sešās spēlēs izcīnītiem desmit punktiem atrodas vēl viens Rīgas klubs "Olimps"/RFS.

Pievieno komentāru

Sports