"Ventspils" treneris Edgars Zviedrāns: "Mēs neļāvām "Aizputei" noticēt, ka sērija beigsies" 1

"Ventspils" treneris Edgars Zviedrāns pēc savas komandas uzvaras savā laukumā Latvijas Nacionālās līgas volejbolā finālsērijas trešajā spēlē pret "Aizputi" atzina, ka pretinieks, iespējams, pārāk ātri noticējis, ka var finālsēriju līdz trim uzvarām beigt ar 3:0.

"Svētdien uz Aizputi brauksim labā noskaņojumā, jo sērija turpinās. Mēs gribējām mājās parādīt līdzjutējiem, ka varam nospēlēt labi, ir traumas šausmīgi daudz. Principā kapteinis Andrejs Černuho pēc pirmā seta jau prasīja maiņu, nevarēja vairs spēlēt. Redzēsim, kā viņam rīt būs. Taču spēlētājs viņa vietā nospēlēja ļoti labi. Kapteini veiksmīgi nomainīja Arvis Rūsis. Viņam labākā spēlētāja tituls šajā spēlē," stāsta "Ventspils" treneris Edgars Zviedrāns.

Viņš ir pārliecināts, ka svētdienas spēle sagādās pozitīvas emocijas. "Jo vairāk spēles, jo interesantāk. Mēs esam par to, lai ir tas saldais ēdiens," norāda E. Zviedrāns.

Viņaprāt, "Aizputei" būšana vadībā ar 2:0 nāca par sliktu. "Daudzi jauni spēlētāji - noticēja, ka var uzvarēt ar 3:0. Mēs neļāvām viņiem noticēt, ka sērija beigsies. Ir psiholoģiska cīņa. Mēs trešo setu atdevām, jo nebijām gatavi  ar 3:0 paņemt spēli. Svētdien būs interesanti. Būs atkal pilnas tribīnes," priecājas E. Zviedrāns.

Finālsērijas ceturtā spēle svētdien, 13. aprīlī, pulksten 13 būs Aizputē.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Neitrāls

"Viņaprāt, "Aizputei" būšana vadībā ar 2:0 nāca par sliktu."

Nezināju, ka par sliktu var būt divu uzvaru pārsvars, kur cīņa ilgst līdz trīs uzvarām:D:D:D

Interesanta Zviedrāna "pērle"!

pirms 7 gadiem, 2014.04.13 17:59

Sports