Ventspils "Tranzīts" futbolisti negaidīti pieveic čempionāta līdervienību "Liepājas metalurgs"

Latvijas futbola čempionāta - "LMT Virslīgas" - spēlē trešdien sensāciju sagādāja Ventspils "Tranzīts" komanda, kas ar rezultātu 1:0 (0:0) savā laukumā pieveica čempionāta līdervienību "Liepājas metalurgs".

Vienīgos vārtus mača 54.minūtē guva "Tranzīts" komandas futbolists Eduards Višņakovs. Četras minūtes vēlāk otro brīdinājumu saņēma mājinieku futbolists Artūrs Zjuzins, tomēr arī spēlējot mazākumā "Tranzīts" vienība maču izskaņu aizvadīja sekmīgi un nosargāja uzvaru.

Šī "Tranzīts" komandai, kas ir čempionvienības "Ventspils" fārmklubs, bija pirmā uzvara "LMT Virslīgā".

Citos mačos pārliecinošas uzvaras izcīnīja favorītkomandas. "Olimps"/RFS ar 7:0 (1:0) sagrāva Rīgas "Daugava" vienību. Šajā mačā trīs vārtus 16 minūšu laikā guva Artūrs Karašausks, bet pa vieniem vārtiem guva Reinārs Rode, Danils Turkovs, Aleksandrs Perepečko un Armands Pētersons. Savukārt komanda "Skonto" ar 5:0 (4:0) pārspēja "Jūrmala-VV" komandu. Šajā mačā divas reizes precīzi sita Natans Žuniors, pa vieniem vārtiem guva Ruslans Mingazovs un Davids Gamezardašvili, bet Artjoms Kuzņecovs raidīja bumbu savos vārtos.

Jau ziņots, ka vēl vienā spēlē pēdējo trīs gadu čempionvienība "Ventspils" ar rezultātu 5:0 (1:0) savā laukumā pieveica Rēzeknes komandu "Blāzma".

Čempionāta kopvērtējumā pēc šīs kārtas pa 45 punktiem 19 mačos ir "Liepājas metalurgs" un "Ventspils" komandām. Savukārt par punktu mazāk pagaidām izcīnījuši "Skonto" futbolisti.

Ceturtajā vietā ar 25 izcīnītiem punktiem atrodas "Jūrmala-VV", 25 punkti ir arī piektajā vietā esošajai Daugavpils kluba "Dinaburg" komandai, kas aizvadījusi par spēli mazāk, bet 19 punktus līdz šim izcīnījuši "Olimps"/RFS futbolisti.

"Tranzīts" ar desmit punktiem pakāpās uz septīto pozīciju, kam ar deviņiem punktiem seko Rēzeknes vienība "Blāzma", bet "Daugava" komandas rēķinā ir septiņi punkti.

Pievieno komentāru

Sports