"Ventspils" sagrauj "Tranzīts" vienību un kopvērtējumā panāk "Liepājas metalurgs" futbolistus

Latvijas futbola čempionāta - "LMT Virslīgas" - 22.kārtas pēdējā spēlē sestdien pēdējo trīs sezonu valsts čempionvienība "Ventspils" savā laukumā ar rezultātu 7:0 (3:0) sagrāva savu fārmklubu "Tranzīts".

Pa vieniem vārtiem šajā mačā guva Aleksejs Višņakovs un Vits Rimkus, bet pa vienam precīzam sitienam izdarīja Ivans Špakovs, Žoau Martinss un Grigorijs Čirkins.

Kā ziņots, 22.kārtas pirmajos trīs mačos Rēzeknes "Blāzma" izbraukumā ar rezultātu 3:0 (2:0) pieveica Rīgas "Daugava" vienību, "Liepājas metalurgs" savā laukumā ar 4:1 (2:0) sagrāva "Jūrmala-VV" komandu, bet Daugavpils "Dinaburg" futbolisti viesos ar 1:0 (0:0) negaidīti pārspēja Rīgas "Skonto".

"LMT Virslīgas" augšgalā patlaban atrodas "Liepājas metalurgs" un "Ventspils" vienības, kuras aizvadītajos 20 mačos sakrājušas pa 48 punktiem. Savukārt trešo pozīciju ieņem "Skonto" komanda, kas 20 spēlēs tikusi pie 44 punktiem.

Stabilā ceturtajā vietā patlaban atrodas "Dinaburg" komanda, kas 19 mačos izcīnījusi 34 punktus. Piektajā vietā atrodas "Jūrmala-VV" vienība, kas 19 spēlēs tikusi pie 25 punktiem, bet sesto pozīciju ieņem "Olimps"/RFS komanda, kas aizvadītajās 20 spēlēs izcīnījusi 22 punktus.

Septītajā pozīcijā ar 12 punktiem 20 spēlēs atrodas "Blāzma", savukārt pēdējās divas vietas "LMT Virslīgas" čempionātā šobrīd ieņem "Tranzīts" ar desmit izcīnītiem punktiem un "Daugava" komanda, kuras rēķinā ir septiņi punkti.

Pievieno komentāru

Sports