Ventspilī notiks "Ventbunkers Lielā Balva 2013"

Sestdien, 10. augustā, Ventspils Piedzīvojumu parkā norisināsies gadskārtējais motokrosa šovs - ''Ventbunkers Lielā Balva 2013''. Šīs ir vienas no tradīcijām bagātākajām un popularākajām motokrosa sacensībām Baltijā, kuras organizē motoklubs ‘’Rodeo’’ sadarbība ar A/S ‘’Ventbunkers’’. 

"Ventbunkers Lielā Balva 2013'' norisināsies sešpadsmito reizi,  bet trešo reizi pēc kārtas  sacensības notiks jaunā vietā, līdz šim vēl motoru sportiem netradicionālā - Ventspils pilsētas Piedzīvojumu parkā ,kurā šim pasākumam par godu tiks uzbūvēta speciāli izveidota  Supermotokrosa trase, kura ir interesanta ar to ,ka tiek būvēta katru gadu no jauna  un ir unikāla ar  savu sarežģīto „rokrakstu„ neatkārtojamību un pārskatāmību.  Kalna pakājē tiks uzstādīta „FMX Freestyle Show” rampa , jeb tramplīns, kurā  savu  meistarību  ekstrēmajos „Freestyle” lēcienos   demonstrēs   pasaules  arēnu skatītāju atzinību ieguvušais   Skandināvijas elites sportists - Fredrik Berggren, kā arī vienīgais Baltijas FMX pilots Martiņš Aleksandrovičs(Alex), kurš  savu pieredzi un triku arsenālu papildinājis dzīvojot un trenējoties Spānijā . Baltijas valstīs šajā sezonā Alex nav startējis,jo sezonas lielāko daļu pavada ārzemēs, piedaloties dažadādos šovos, informē motokluba ‘’Rodeo’’ vadītājs Arvis Sanders.

Motokrosa sacensības norisināsies divās klasēs - MX1 un MX2, kurās uz starta izies tādi sportisti  kā Dāvis Līvs, Dāvis Ivanovs, Ivo Šteinbergs, Lauris Freibergs un šī gada Eiropas vicečempions - motokluba ''Rodeo'' braucējs Toms Macuks. Tāpat sacensībās startēs igauņu motokrosa zvaigznes - Juss Lansoo, Erki Kahro, Indrek Magi, Heido Havam, Zviedrijas čempions MX1 klasē Tom Soderstrom un jaunais, agresīvais  MX2 klases Superkrosa braucējs Eddie Hjortmarker! Motokrosistiem pusfināla braucienos būs jāizcīna tiesības startēt  superfināla braucienos , kur par  ‘’Vebtbunkers Lielo Balvu’’ cīnīsies katras klases ātrākie  20 sportisti.

Vakara  programmu komentēs  un par  trasē notiekošajām cīņam stāstīs  Ēriks Fogels un FMX  šovu speciālists - Džovanni, bet par muzikālo fonu uz Lielās skatuves, rūpēsies  rokgrupa  „Tomass Kleins  un Liepājas leģionāri” , ‘’after party’’  disko ritmu nodrošinās DJ Japānis.  Piedzīvojuma Parka  piedāvātās atrakcijas bērniem   un pieaugušajiem , kā arī atspirdzinošus  dzērienus un uzkodas varēs baudīt visa vakara  pasākuma garumā . Arī šajā  reizē organizatori ir iecerējuši un parūpējušies par to, lai ‘’Ventbunkers Balva’’ Piedzīvojuma parkā būtu īsti sporta un kultūras svētki visai ģimenei. Ieeja pasākumā bērniem un pensionāriem būs par brīvu ,pārējiem biļetes cena būs simboliska- 2 LVL! Sacensību sākums plkst.18:00.

Pievieno komentāru

Sports