Ventspilī iededz Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes uguni

Ventspilī pie Dienvidu mola 12. jūnija pusdienas laikā ar krāšņu pasākumu tika iedegta Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes uguns.

Svinīgajā pasākumā ar saviem priekšnesumiem uzstājās grupa „Pulss efekts”, basketbola kluba „Ventspils”  karsējmeitenes un bērnu popgrupa „Jūras akmentiņi”, informē SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils"" Sporta un mārketinga daļa.

Veiksmi un panākumus olimpiādes dalīniekiem savās uzrunās novēlēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs un Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis.

Kā jau iepriekš ziņots, šovasar jau piekto reizi notiks Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde 26 sporta veidos, kas norisināsies no 13. līdz 15. jūnijam Ventspilī, Liepājā, Broccēnos, Usmā un Jūrmalā.

Īpaši krāšņa ir iecerēta Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes atklāšanas ceremonija, kas notiks Olimpiskā centra „Ventspils” stadionā 13. jūnijā plkst. 21.00

Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes delegāciju gājiens notiks ceturtdien, 13.jūnijā, no Lielā laukuma plkst. 21.00.

Šobrīd savu dalību Olimpiādē ir apstiprinājušas 75 pašvaldības no visas Latvijas, kuras pārstāvēs gandrīz 2500 dalībnieki.

Pievieno komentāru

Sports