Vēl var pieteikt līdzdalību Liepājas basketbola čempionātam 8

Jau svētdien, 22. februārī, iespējams, sāksies Liepājas basketbola čempionāts. Komandas tam vēl var pieteikt savu līdzdalību.

Liepājas basketbola čempionāta rīkotājs Normunds Gaižutis stāsta, ka uz komandu pārstāvju tikšanos 14. februārī Liepājas Olimpiskajā centrā bija atnākuši sešu vienību pārstāvji. Kopumā vēlmi piedalīties izteikušas deviņas komandas.

Tikšanās reizē tika nolemts vēl līdz trešdienai, 18. februārim, komandām izvērtēt savas iespējas spēlēt čempionātā. Nākamā tikšanās būs ceturtdien. Par precīzu tikšanās laiku informēsim. N. Gaižutis norāda, ka komandas vēl var pieteikt savu līdzdalību pa e-pastu normunds_g@inbox.lv.

Ja čempionātā paliks deviņas komandas, tad dalības maksa būs 200 latu, ja būs desmit - tad dalības maksa būs 230 latu.

"Čempionāts notiks jebkurā gadījumā. Visas spēles būs Liepājas Olimpiskajā centrā," piebilst N. Gaižutis.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

re

3r3rwerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkyuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrr

pirms 8 gadiem, 2013.03.11 20:45

stif

gudrais, nezinu, cik tu liels profs esi, bet pagaajushogad veergale spraigaa cinjaa palika 4tie, speeleejot 7 silveeku sastaavaa :) tpc domaaju, ka shogad reaali pretendenti uz godalgaam :)

pirms 12 gadiem, 2009.02.17 20:09

gudrais to vilnis

vērgale(rajona čempioni) liepājas čempī jau spēlē vairākus gadus, bet 3niekā nav tikusi ne reizi.... nezinu ko viņi patramdīt

pirms 12 gadiem, 2009.02.17 09:15

Vilnis

Vērgalei kā rajona čempionam derētu pieteikties, patramdīt Liepājas komandas. Nīca, Dunalka un Vaiņode arī varētu, lai liepājnieki redz, kādi puiši rajonā basi spēlē!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.16 19:40

Sports