Vēl tikai divas dienas līdz Entuziastu volejbola līgas Zvaigžņu spēlei

Svētdien, 8. martā, Aizputes novada sporta centrā „Lejaskurzeme” norisināsies vēl nebijis notikums Latvijas volejbolā – Zvaigžņu spēle. Laukumā tiksies un spēkiem mērosies „Entuziastu Volejbola līgas” Kurzemes un Rīgas labākie spēlētāji, pārstāvot savu pilsētu un novadu un cīnoties par pirmo Zvaigžņu komandas titulu.

Aizputē pulcēsies labākie EVL pirmās sezonas spēlētāji, kuri tiks noteikti gan pēc statistikas un gūtajiem punktiem sezonas laikā, gan pēc fanu balsojuma sociālajos tīklos. Lai noteiktu labāko Zvaigžņu komandu, tiks aizvadīta viena pilna spēle, kuru tiesās kvalificēti tiesneši. Labākos spēles momentus un spēlētāju emocijas iemūžinās fotogrāfs un filmētājs. Spēles laikā tiks noteikti labākie spēlētāji, kuri saņems atbalstītāju sarūpētas balvas, informē Jogita Kirsānova, Biedrības "VissVolejbolam", "Entuziastu Pludmales volejbola līgas" projektu vadītāja.

„Mēs vēlamies atdzīvināt amatieru volejbolu un celt tā kvalitāti Latvijā – parādīt to, ka arī amatieru sports var būt augstā līmenī,’’ stāsta EVL Zvaigžņu spēles idejas autors un organizators Mārtiņš Kirsānovs,’’ manuprāt, Zvaigžņu spēle ir lielisks veids, kā iedrošināt un motivēt volejbolistus – gan tos, kas volejbolu spēlē daudzus gadus, gan jaunos spēlētājus. Mūsu izveidotā „Entuziastu Volejbola līga” ir nebijis projekts Latvijā, kas amatieriem piedāvā spēlēt profesionālā līgā, izbaudot visas privilēģijas un iespējas, ko mēs dodam, un Zvaigžņu spēle ir tikai viena tām.”

EVL Zvaigžņu spēli atbalsta: VissVolejbolam, Volejbola rokasgrāmata, Isostar, Red Bull, Beķereja S-S. Īpašs paldies Gundaram Celitānam.

Aicinām visus interesentus un atbalstītājus uz pirmo „Entuziastu Volejbola līgas” Zvaigžņu spēli 8. martā plkst. 19:00 Aizputes novada sporta centrā „Lejaskurzeme”.

Pievieno komentāru

Sports