"Vegas-1" volejbolisti Nacionālās līgas ceturtdaļfinālā izlaiž uzvaru no rokām 3

Liepājas volejbola komanda "Vega-1" piedzīvojusi zaudējumu Latvijas volejbola čempionāta Nacionālās līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē.

Liepājnieki svētdien Liepājas Olimpiskajā centrā ar 2:3 zaudēja Nacionālās līgas ceturtajai spēcīgākajai komandai - OC "Limbaži".

Pirmos divus setus "Vega-1" uzvarēja ar 27:25 un 25:20 un nekas neliecināja, ka mājinieki šo maču varētu zaudēt. Diemžēl nākamajos trijos setos liepājniekiem spēle pajuka un viņi zaudēja ar 21:25, 23:25 un 15:17.

Otro maču ar Limbažu volejbolistiem liepājnieki aizvadīs sestdien izbraukumā. Ceturtdaļfinālā spēles notiek līdz vienas komandas divām uzvarām. Ja būs nepieciešams trešais mačs, tas svētdien būs Limbažos.