"Vega 1" pludmales līgu papildina pludmales tenisa turnīrs

Trešdien, 21. jūnija, vakarpusē Liepājas pludmales smiltīs pie Glābšanas stacijas tiks dots starts pirmajam ““Vega 1” pludmales līgas” pludmales tenisa turnīra posmam, kas ir 2017. gada sezonas jaunums. Šogad “Vega 1” pludmales līgas organizatori parūpējušies par aktīvu vasaru dalībniekiem, kuri vēlēsies trešdienu vakarpusēs aizvadīt spraigas cīņas pludmales laukumos un krāt punktus gan pludmales tenisa, gan pludmales volejbola turnīros.

Pludmales tenisa un volejbola entuziasti ir aicināti piedalīties visos abu turnīru posmos, kas tiks izspēlēti katru trešdienu Liepājas pludmales smiltīs pie Glābšanas stacijas no 14. jūnija līdz 16. augustam, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes ārējo sakaru speciālists Mārtiņš Kirma.

Labi pavadīt laiku un piedalīties ““Vega 1” pludmales līgas” pludmales tenisa turnīra piecu posmu sacensībās aicināts ikviens interesents no 14 gadu vecuma. Pludmales tenisa turnīrā kopumā tiks aizvadīti pieci posmi:
1.posms 21.06.2017. – vīriešu un sieviešu pāru spēles;
2.posms 05.07.2017. – jaukto pāru spēles;
3.posms 19.07.2017. – vīriešu un sieviešu pāru spēles;
4.posms 02.08.2017. – jaukto pāru spēles;
5.posms 16.08.2017. – vīriešu un sieviešu pāru spēles.

Visiem turnīra posmam organizatori aicina pieteikties atsevišķi klātienē pie galvenā tiesneša no plkst.: 17:00 līdz 17:30. Uzreiz pēc dalībnieku reģistrācijas notiks turnīra izloze. Reģistrēto dalībnieku iesildīšanās pludmales tenisa laukumos no plkst.: 17:15 līdz 17:55. Savstarpējo spēļu sākums pulksten 18.

Sliktu laikapstākļu, stipra vēja vai lietus dēļ konkrētā posma norise var tikt pārcelta uz turnīra posma norises tekošās nedēļas ceturtdienu vai piektdienu vai arī atcelta.

“Vega 1” pludmales līgas pludmales tenisa turnīra posmos drīkst startēt ar dažādiem pāriniekiem, jo kopvērtējums tiks izvērtēts individuāli, kā arī var spēlēt ar vieniem un tiem pašiem pāriniekiem. Organizatori palīdzēs atrast pārinieku turnīra norises vietā, iedrošinot ikvienu pieteikties sacensībām arī bez pārinieka. Uz turnīra norises laiku pasākuma rīkotāji arī var palīdzēt sagādāt pludmales tenisa raketes.

Tāpat kā pludmales volejbola turnīrā, arī pēc aizvadītā pludmales tenisa turnīra uzvarētāji saņems vērtīgas balvas. Pludmales tenisa individuāli trīs labākie vīriešu un sieviešu spēlētāji saņems galveno balvu 200 EUR vērtībā, otrās vietas ieguvēji 100 EUR, bet 50 EUR dalībnieki, kuri izcīnīs trešo vietu.

Turnīra noslēgumā, 16. augustā, tiks rīkota kopvērtējuma apbalvošana ar kopīgu pasākumu visiem pludmales tenisa meistarsacīkšu dalībniekiem.

“Vega 1” pludmales līgas pludmales tenisa turnīru organizē Liepājas Tenisa sporta skola sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi. Turnīra direktore un galvenais tiesnesis – Agate Gurecka, tālrunis – 29640117, e-pasts: agategurecka@inbox.lv, turnīru koordinē Elans Strazdiņš, tālrunis – 29256364, e-pasts: elans.strazdins@liepajassports.lv. Detalizētāka informācija par ““Vega 1” pludmales līgu” skatāma sacensību nolikumā mājaslapas liepajassports.lv sadaļā “Amatieru sports”.

Pievieno komentāru

Sports