"Vega 1" piedzīvo savu ceturto neveiksmi

Svētdien, 29. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā savu ceturto neveiksmi Latvijas Nacionālajā līgā volejbolā vīriešiem piedzīvoja Liepājas volejbola klubs "Vega 1", kas četru setu cīņā atzina spēcīgās SK "Limbaži" komandas pārākumu – 1:3 (25:22, 23:25, 23:25, 20:25).

Svētdienas spēle solījās būt ļoti grūta, jo pretiniekos bija viena no turnīra spēcīgākajām komandām SK "Limbaži". Viesu volejbolisti līdz šai spēlei bija izcīnījuši četras uzvaras un piedzīvojuši divus zaudējumus, kas komandu ierindoja augstajā 4. vietā. Savukārt, liepājnieku rēķinā bija četras uzvaras un trīs zaudējumi.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, kuri pirmajā setā spēja izcīnīt uzvaru ar rezultātu 25:22. Taču turpinājums nebija tik veiksmīgs un nākošos setos nedaudz pārāki izrādījās viesi. Otro un trešo setu viesi uzvarēja tikai pašā seta galotnē ar vienādu rezultātu – (23:25), savukārt, ceturtajā "Limbaži" bija pārāki ar 20:25.

Līdz ar to, mājiniekiem nācās samierināties ar ceturto zaudējumu šajā čempionātā, kas komandu turnīra tabulā atsvieda uz 6. pozīciju. "Limbažu" volejbolistiem šī bija piektā uzvara, kas komandu turnīra tabulā ierindo augstajā 2. vietā.

"Vega 1" volejbolistiem šajā kārtā vairs atlikušas tikai divas spēles, pie tam abas būs jāaizvada izbraukumos. Vispirms, šo sestdien, 5. decembrī, Valmierā spēle pret komandu "Burtnieku novads".

12. decembrī Rīgā būs jāaizvada pēdējā 1. kārtas spēle pret SK "RTU" komandu.