"Vega 1"/"Liepāja" uzvara pār Kolibri Pepsi"/"47.vsk" basketbolistēm

Pie uzvaras  "Nordea" Basketbola līgas (NBL) sievietēm vājāko komandu sabiedrībā trešdien izdevās tikt "Vega 1"/"Liepāja" klubam, kas savā laukumā ar 79:42 (25:9, 14:17, 28:6, 12:10) pārliecinoši pārspēja Kolibri Pepsi"/"47.vsk" basketbolistes.

Kurzemes vienības amerikāņu leģionāre Aleksandra Stelfoksa spēles gaitā guva 23 punktus un izcīnīja deviņas bumbas zem groziem.

Šosezon Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta pamatturnīrā piedalās astoņas komandas no Latvijas un piecas no Igaunijas. Vienības sākotnēji izspēlēja vienu apli, bet turpinājumā tās sadalījās divās grupās (1.-6. un 7.-13.vietas ieguvējas).

Spēcīgāko komandu grupā līdere ar piecām uzvarām sešās spēlēs joprojām ir "Cēsis" vienība, kurai ar trim panākumiem četrās spēlēs seko "TTT Rīga" basketbolistes, bet RSU/"Merks" vienība četrās spēlēs tikusi pie divām uzvarām, kas ļauj ieņemt trešo vietu sešu komandu konkurencē.

Vājāko komandu grupā līderes ar piecām uzvarām piecās spēlēs ir "Latvijas Universitātes" basketbolistes, "Vega 1"/"Liepāja" komandai ir pieci panākumi sešos mačos, savukārt trīs uzvaras piecās cīņās ir "TTT Juniores", bet Latvijas U-16 izlase tikusi pie diviem panākumiem četros mačos. Tikmēr "Kolibri Pepsi"/"47.vsk" basketbolistes zaudējušas visās septiņās līdzšinējās cīņās.

Pievieno komentāru

Sports