"Vega 1/Liepāja" uzņems vicečempiones SK "Cēsis"

Sestdien, 15. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadīta Latvijas – Igaunijas apvienotās sieviešu basketbola līgas spēle starp „Vega 1/Liepāja” un SK „Cēsis” komandām ar liepājnieci Sabīni Niedolu priekšgalā. Mača sākums pulksten 16:00, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Abām komandām šī būs pirmā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Līdz šim krietni vien labāk ir sekmējies cēsiniecēm, kuras septiņās aizvadītajās spēlēs ir izcīnījušas piecus panākumus, bet vienīgos zaudējumus piedzīvojot Latvijas un Igaunijas čempionēm – „TTT Rīga” un „1182 Tallinn” komandām. Tas komandai uz doto brīdi dod 3. vietu turnīra tabulā. Savukārt liepājnieču rēķinā līdz šai spēlei ir trīs panākumi un trīs neveiksmes, kas komandu ierindo dalītajā 6. – 8. pozīcijā kopvērtējumā ar „Latvijas Universitātes” un „TTT Juniores” komandām.

Komandas sastāvā pēc nelielas prombūtnes ir atgriezusies saspēles vadītāja Daiga Līne, kura noteikti būs labs papildinājums komandai. Liepājas komandas rindās joprojām ir vairākas spēlētājas, kurām ir dažādas problēmas – Sabīne Lipe, Līva Laima Kazāka un Alise Strausa. Taču ļoti cerams, ka tuvākajā laikā kāda no šīm spēlētājam atgriezīsies laukumā un pastiprinās komandas spēku.

To, vai liepājnieces spēs izrādīt nopietnu pretestību Latvijas vicečempionēm mēs varēsim pārliecināties tikai sestdienas pēcpusdienā pulksten 16:00. Ieeja skatītājiem ir bezmaksas.

"Vega 1/Liepāja" komandas sastāvs:
Sabīne Egle, Maija Gertsone, Elīna Ruperte, Sabīne Lipe, Līva Laima Kazāka, Zane Lībeka, Rendija Misus, Alise Strausa, Janina Ņikītina, Marina Ivašenko, Marta Maņkovska un Daiga Līne

Galvenais treneris: Armands Misus
Treneris: Zintis Lākutis

SK "Cēsis" komandas sastāvs:
Sabīne Niedola, Liene Priede, Ieva Vītola, Līga Šurkusa, Agate Krieviņa, Māra Mote, Zenta Liepa, Ilze Jākobsone, Kristīne Silarāja, Anete Ozola, Emīlija Krista Grava, Linda Magone, Sigita Džarcāne un Zane Jākobsone.

Galvenais treneris: Uģis Viļums.

Pievieno komentāru

Sports