"Vega 1/Liepāja" uzņems "Tartu Universitātes" basketbolistes

Ceturtdien, 6. martā, Nordea Basketbola līgas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Vega 1/Liepāja” basketbolistes, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems „Tartu Universitātes” komandu no Igaunijas. Mača sākums pulksten 17:00.

Abām komandām šī būs jau trešā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajās divās reizēs pārākas ir bijušas liepājnieces, kuras uzvaras ir izcīnījušas spēlējot gan savās mājās (78:70), gan viesos (112:48), informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Arī Nordea līgas otrā posma turnīra tabulā augstāk atrodas „Vega 1/Liepāja” basketbolistes, kuras ar astoņām uzvarām un vienīgo neveiksmi „Latvijas Universitātes” komandai atrodas līderu godā. Savukārt „Tartu Universitāte” ar četrām uzvarām un trijiem zaudējumiem atrodas 4. pozīcijā septiņu vienību konkurencē.

Regulārā sezona ir tuvu noslēgumam un liepājniecēm ir atlikušas vairs tikai trīs spēles, līdz ar to, katrai spēlei ir ļoti liela nozīme. To, vai Liepājas basketbolistēm izdosies izcīnīt savu astoto panākumu pēc kārtas un vēl jo vairāk nostiprināties līderu godā varēsim noskaidrot ceturtdienas vakarā pulksten 17:00. Maču video tiešraidē translēs arī sportacentrs.com un to komentēs Normunds Atvars. Spēle būs redzama arī portālā "Rekurzeme.lv".

Pievieno komentāru

Sports