"Vega 1/Liepāja" uzņems "Latvija U16" basketbolistes

Trešdien, 26. februārī, Nordea Basketbola līgas spēli sievietēm savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Vega 1/Liepāja” basketbolistes, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems „Latvijas U16” izlases meitenes. Mača sākums pulksten 17:00.

Abām komandām šī būs otrā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajā mačā novembra mēnesī Rīgā pārākas bija liepājnieces, kuras pārspēja „U16” meitenes ļoti pārliecinoši ar rezultātu 84:47. Toreiz mača liktenis bija izšķirts jau pirmajās 20 minūtēs, kuras „Vega 1” basketbolistes uzvarēja ar 26 punktu pārsvaru (46:20), informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Arī turnīra tabulā krietni vien labāk ir sekmējies liepājniecēm, kuras 2.posma spēlēs cīņā par 7. līdz 13. vietu atrodas pirmajā vietā, vienīgo zaudējumu piedzīvojot vicelīderēm „Latvijas Universitāte” komandai. Savukārt „Latvija U16” komandas rēķinā ir trīs uzvaras un trīs zaudējumi, kas komandu ierindo dalītajā 5. – 6. pozīcijā septiņu vienību konkurencē.

Lai saglabātu savas līdera pozīcijas, liepājnieces zaudēt nedrīkst atļauties, līdz ar to, komandai ir nepieciešama tikai un vienīgi uzvara. To, vai „Vega 1/Liepāja” basketbolistes turpinās savu pēdējo sešu uzvaru spēļu sēriju varēsim pārliecināties trešdienas vakarā pulksten 17:00. Ieeja skatītājiem ir bezmaksas.

Pievieno komentāru

Sports