"Vega 1/Liepāja" uzņems igauņu artilēriju

Šajā nedēļas nogalē, 11. un 12. oktobrī, Latvijas – Igaunijas apvienotās sieviešu basketbola līgas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Vega 1/Liepāja” basketbolistes, kuras Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems „Tartu University” un „1182 Tallinn” komandas no Igaunijas. Sestdien spēle pulksten 17:00, bet svētdien mača sākums pulksten 13:30.

Kā pirmās liepājnieču pretinieces sestdienas pēcpusdienā būs „Tartu University” basketbolistes, kurām šī būs pirmā spēle šajā sezonā. Savukārt liepājnieču rēķinā jau ir viena uzvara pret „Latvijas Universitātes” komandu ar rezultātu 59:45 un ir pamats ticēt, ka sekmīgs sniegums tiks turpināts arī savu skatītāju priekšā. Liepājniecēm šī būs pirmā mājas spēle šajā sezonā, tāpēc komanda ir apņēmības pilna pierādīt, ka arī ar atjaunoto sastāvu vienība var cīnīties par vietu izslēgšanas spēlēs, kur kvalificēsies sešas labākās regulārā čempionāta komandas. Šīs spēles sākums sestdien pulksten 17:00.

Atpūta liepājniecēm pēc sestdienas spēles īpaši nesanāks, jo nepilnas 24 stundas vēlāk komandu sagaida nākošais pārbaudījums no Igaunijas – „1182 Tallinn”, kas iepriekšējā gadā bija pazīstama zem nosaukuma „ECLEX”. Arī šī igauņu komanda jau paspējusi aizvadīt vienu spēli, kurā ļoti pārliecinoši tika pārspēta „Tallinas Universitātes” vienība ar rezutātu 80:57.

To, vai liepājnieces spēs izrādīt nopietnu pretestību igauņu čempionēm mēs varēsim pārliecināties tikai svētdienas pēcpusdienā pulksten 13:30. Ieeja skatītājiem ir bezmaksas.

"Vega 1/Liepāja" komandas sastāvs:

Sabīne Egle, Maija Gertsone, Elīna Rupere, Sabīne Lipe, Līva Laima Kazāka, Zane Lībeka, Rendija Misus, Alise Strausa, Janina Ņikītina, Marina Ivašenko, Marta Maņkovska

Galvenais treneris: Armands Misus
Treneris: Zintis Lākutis.

Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports