"Vega 1/Liepāja" sezonu iesāk ar uzvaru pret "Latvijas Universitāti"

Liepājas sieviešu basketbola komanda "Vega 1/Liepāja" izbraukumā Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta līgas pirmajā spēlē ar 59:45 uzvarēja "Latvijas Universitāti".

Liepājniecēm rezultatīvākā ar 21 punktu bija poliete Marta Maņkovska, 18 punktus guva baltkrieviete Marina Ivašenko, bet ar astoņiem punktiem izcēlās Rendija Misus, vēstīts Latvijas Basketbola savienības mājaslapā.

Nākamās spēles liepājniecēm jau būs savā laukumā - sestdien pulksten 17 pret "Tartu University" un svētdien pulksten 13.30 pret "1182 Tallin".

No pagājušā gada sastāvā vairs nav virkne spēlētāju – abas leģionāres Aleksandra Stelfoksa un Katažina Suknarovska, kura pievienojusies Polijas klubam "Energa Torun", kas spēlēs sieviešu Eirolīgā. Agija Kruga pārcēlusies uz "Latvijas Universitāti", bet Sabīne Niedola turpmāk pārstāvēs SK "Cēsis". Sastāvā nav vairs arī Zanes Būmeistares, Lauras Šēnas, pauzi savā karjerā ieturēs Laura Pelše, bet Kristīna Cirša, kura pēc sākotnējās informācijas bija gatava spēlēt Igaunijā "Tallinann University", tomēr gatavojas ģimenes papildinājumam, vēstīts kluba mājaslapā.

Pēc viena gada pavadīšanas Itālijā atgriezusies komandā ir Sabīne Egle, bet leģionāru trio veidos baltkrievu saspēles vadītāja Janina Ņikītina, viņas tautiete Marina Ivašenko un poliete Marta Maņkovska.

Šobrīd sastāvā jaunākā spēlētāja ir Elīna Ruperte, kurai tikai oktobra mēneša beigās paliks 15 gadu, bet pieredzējušākā būs 26 gadus vecā Alise Strausa. Armandam Misum šogad būs arī trenera asistents un šajā amatā darbosies Zintis Lākutis.

Pievieno komentāru

Sports