"Vega 1"/"Liepāja" pastiprinājusies ar kādreizējo Latvijas izlases basketbolisti Jākobsoni-Pelsi

Latvijas sieviešu basketbola komanda "Vega 1"/"Liepāja" pēdējā pāreju dienā papildinājusi sastāvu ar kādreizējo valstsvienības basketbolisti Zani Jākobsoni-Pelsi, vēsta Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Pašlaik 31 gadu vecā Jākobsone-Pelse šosezon spēlēja Jaunās sieviešu basketbola līgas komandā RSU-2, kur 12 mačos vidēji iemeta 16,2 punktus, raksta LETA.

Savukārt viņas iepriekšējais klubs bija "Cēsis", ko viņa pārstāvēja arī 2014./2015.gada sezonā. Ģimenes apstākļu dēļ Jākobsone-Pelse iepriekšējo sezonu izlaida, taču nu ir atgriezusies aktīvajā basketbolā.

Zīmīgi, ka "Vega 1"/"Liepāja" vienības sastāvā spēlē arī Jākobsones-Pelses jaunākā māsa Ilze Jākobsone, kura ir viena no komandas līderēm.

Kopā ar "TTT Rīga" komandu Jākobsone-Pelse 2011.gadā pirmo reizi kļuva par Latvijas čempioni, bet pēcāk ar "Cēsīm" viņai izdevās šo panākumu atkārtot, kā arī triumfēt apvienotajā Latvijas un Igaunijas čempionātā.

Karjeras laikā Jākobsone-Pelse karjeras laikā spēlējusi arī ASV un Spānijā, turklāt vairākus gadus pārstāvēja arī Latvijas izlasi. Viņa piedalījusies divos Eiropas čempionāta finālturnīros - 2011.gadā Polijā, kur valstsvienība bija astotā, un 2013.gadā Francijā, kur komanda neizkļuva no apakšgrupas.

Apvienotā čempionāta spēcīgāko komandu grupā "Vega 1"/"Liepāja" ar piecām uzvarām 11 mačos ir trešajā vietā.

Pievieno komentāru

Sports