"Vega 1"/"Liepāja" izcīna divas uzvaras

"Nordea" Basketbola līgas (NBL) sievietēm otrā posma spēlēs pie divām uzvarām divās spēlēs sestdien un svētdien tikusi "Vega 1"/"Liepāja", kas vispirms ar 112:48 pieveica TU, bet dienu vēlāk ar 78:63 (21:24, 18:14, 26:6, 13:19) pārspēja arī Igaunijas vienību Raplas "AmEst".

Liepājnieču rindās ar 18 punktiem svētdienas spēlē izcēlās amerikāņu leģionāre Aleksandra Stelfoksa, bet Sabīnes Niedolas rēķinā 16 punkti un 15 atlēkušās bumbas.

Šosezon Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta pamatturnīrā piedalās astoņas komandas no Latvijas un piecas no Igaunijas. Vienības sākotnēji izspēlēja vienu apli, bet turpinājumā tās sadalījās divās grupās (1.-6. un 7.-13.vietas ieguvējas).

Spēcīgāko komandu grupā līdere pašlaik ar trim uzvarām trīs spēlēs ir "Cēsis", kurai ar trim panākumiem četrās spēlēs seko "TTT Rīga" basketbolistes, bet RSU/"Merks" vienība piedzīvojusi zaudējumus abās līdz šim aizvadītajās spēlēs, ieņemot priekšpēdējo, piekto, vietu.

Vājāko komandu grupā līderes ar trim uzvarām trīs spēlēs ir "Latvijas Universitātes" (LU) basketbolistes, bet "Vega 1"/"Liepāja" komandai ir trīs panākumi četros mačos, savukārt pa divām uzvarām trīs cīņās ir "TTT Juniores" un komandai un Latvijas U-16 izlasei. "Kolibri Pepsi"/"47.vsk" basketbolistes zaudējušas visās sešās līdzšinējās cīņās.

Otrajā posmā katrā grupā tiks izspēlēti divi apļi (punkti tiek skaitīti no jauna). Trešajā posmā notiks divas izslēgšanas spēļu sērijas starp 5.-8. un 6.-7.vietas ieguvējiem, savukārt "Nordea" Basketbola līgas čempionātu noslēgs sešu labāko komandu finālturnīrs. Pēc tam Latvijas četras labākās komandas izslēgšanas turnīrā sadalīs valsts čempionāta medaļas.

Pērnajā sezonā "Cēsis" uzvarēja pirmajā Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā, kā arī izcīnīja trešo Latvijas čempionu titulu un otro pēc kārtas.

Pievieno komentāru

Sports