Vecpilī sestdien pirmo reizi brauks pretējā virzienā 3

Sestdien Vecpils autotrasē notiks Latvijas Automobiļu federācijas folkreisa Ziemas kausa izcīņas otrais posms, kā arī Krosa komisijas autokrosa kausa izcīņa. Sportistiem būs neierasti apstākļi.

Sestdien parādes brauciens sāksies pulksten 10.45, pulksten 11 būs pirmais starts, informē trases saimnieks Kaspars Džeriņš. Viņš norāda, ka solās būt intriģējošas sacensības, jo pirmo reizi sportisti Vecpils autotrasē brauks pretējā virzienā. Turklāt trases segums būs ļoti slidens.

Tiek prognozēts, ka folkreisā uz starta varētu iziet aptuveni 30 dalībnieki, bet autokrosā būs aptuveni seši sportisti. Jau zināms, ka kuplā skaitā startēs biedrības “SK Vecpils” autosportisti. Folkreisā piedalīsies Viesturs Pakulis, Mairis Zēns, Matīss Šadris, Reinis Lankups, Sergejs Maļcevs, Andis Dreimanis, Egils Dreimanis, kā arī cēsinieki Rihards un Mareks Daiņi, kuri pievienojušies vecpilnieku pulkam. Debija folkreisā būs aizputniekam Emīlam Baltaiskalnam. Autokrosā startēs vecpilnieks Sandis Džeriņš un embūtnieks Oskars Troika.

Dalībnieku pieteikšanās noslēgsies trešdien.

Skatītājiem sestdien ieeja būs pret ziedojumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

juhū

nu būs viena varena padarīšana mūspusē! brauciet,nāciet ,čāpojiet tik šurp!

pirms 7 gadiem, 2014.01.21 13:56

palē.....

Ja gonka būtu Priekules trasē tad ietam skatīt ! Bet tādā līmenī ka'jūs rikojat tur nav ko redzēt!

pirms 7 gadiem, 2014.01.21 19:07

Sports