Var pieteikties šautriņu mešanas turnīram "Priekules kauss 2014"

Sestdien un svētdien Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē notiks Latvijas un Baltijas reitinga sacensības šautriņu mešanā “Priekules kauss 2014”.

Pieteikšanās sacensībām elektroniski notiks līdz piektdienai šautriņu mešanas kluba “Priekule” mājaslapā www.smkpriekule.lv vai rakstot uz e-pastu info@smkpriekule.lv. Pieteikties sacensību norises vietā varēs arī sacensību dienā. Turnīra kopējais balvu fonds būs 600 eiro, vēstīts “Priekules” mājaslapā.

“Priekules kauss” ir gada lielākās šautriņu mešanas sacensības Priekulē un organizatori cer atkal Kurzemes mazpilsētā vienkopus redzēt lielāko daļu Baltijas vadošo šautriņu metēju.

Sestdien notiks individuālās sacensības. Priekules daudzfunkcionālā sporta halle būs atvērta no pulksten 9. Pulksten 11.45 sāksies sacensību atklāšana, bet pulksten 12 tiks dots starts dāmu un kungu sacensībām. Pulksten 16 cīņu par “Priekules kausu” sāks jaunieši. Pēc tam būs apbalvošana.
 
Svētdien uzvarētāji tiks noskaidroti pāros. Sacensības sāksies pulksten 10.30. Noslēgumā būs apbalvošana. “Priekules kausa” galvenais tiesnesis būs priekulnieks Madars Razma, bet tiesnesis – Aigars Strēlis.

Dalības maksa dāmām un kungiem individuālajās sacensībās ir desmit eiro no dalībnieka, pāru sacensībās – seši eiro no dalībnieka. Jauniešiem dalība jauniešu sacensībā ir par brīvu, pieaugušo konkurencē – trīs eiro. Dalībniekiem piesakoties sacensību dienā, kā arī visiem Latvijas Darts organizācijas nelicencētiem spēlētājiem dalības maksa “Priekules kausā” ir par diviem eiro lielāka – 12 eiro.

Pievieno komentāru

Sports