Var pieteikties sacensībām "Pludmales spēks"

Sestdien, 19. augustā, no pulksten 10 Liepājas pludmalē jau piekto gadu pēc kārtas tiks aizvadītas vienas no Latvijas pazīstamākajām spēka, veiklības un izturības sacensībām „Pludmales spēks 2017”. Joprojām turpinās pieteikšanās sacensībām, informē sporta kluba “CF Liepāja” pārstāvis Gundars Lauva.

“Pludmales spēks” Liepājas pludmalē norisināsies jau piekto reizi. Savukārt pirmo reizi tā pastāvēšanas vēsturē papildus cīņām starp sporta klases vīriešiem un komandām norisināsies sacensības jauniešu ieskaitē, kur startēs dalībnieki no 16 līdz 18 gadu vecumam. Līdz ar to skatītājiem būs iespējams noraudzīties sportistos, kuri cīnīsies trīs dažādās grupās.

Pagaidām sacensībām pieteikušies 19 atlēti no visas Latvijas. Tie, kas joprojām vēl nav pieteikušies šīm sacensībām, to varēs izdarīt līdz pat sacensību rītam gan sporta klasē vīriešiem, gan arī jauniešu un komandu konkurencē.

Tāpat sacensību laikā tiks iesaistīti arī līdzjutēji un skatītāji, dodot iespēju izmēģināt savus spēkus ikvienam interesentam. Balvas labākajiem nodrošinās “Pludmales spēka” lieldraugi – G Fitness, Liepājas Papīrs, Dion Sportlab, kā arī citi pasākuma atbalstītāji.

“Pludmales spēks 2017” organizē sporta klubs „CF Liepāja”. Atgādinām, ka sporta klubs “CF Liepāja” savu darbību uzsāka pirms nepilniem pieciem gadiem, ikvienam piedāvājot mainīgu augstas intensitātes funkcionālo treniņu, kas ar savu specifiku ir pārliecinājis miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Ar sacensību nolikumu un citu informāciju ikviens aicināts iepazīties sporta kluba “CF Liepāja” mājaslapā cfliepaja.lv.

Pievieno komentāru

Sports