Valters Zīverts kļūst par Latvijas vicečempionu, Oskara Troikam – bronzas godalga 2

Priekules autosportists Valters Zīverts Latvijas autokrosa čempionātā ticis pie sudraba medaļas, kā arī uzvarējis NEZ kausa izcīņā. Embūtnieks Oskars Troika savā pirmajā sezonā var lepoties ar bronzas medaļu.

Latvijas čempioni autokrosā kļuva zināmi pēdējā posmā “Mūsas” trasē Bauskā. Tajā bagiju klasē “B600” pārsteidzošu uzvaru guva igaunis Keivo Koivs, kurš līdz ar šo panākumu no sestās vietas kopvērtējumā pacēlās uz trešo pozīciju un guva Latvijas čempionāta bronzas godalgu, stāsta Latvijas Automobiļu federācijas preses sekretārs Viesturs Saukāns.

Viņš norāda, ka galvenie pretendenti uz čempiona titulu bija Bauskas sportists Kaspars Bumbiers un priekulnieks Valters Zīverts. K. Bumbiers pēdējā posmā bija ceturtais, tas viņam ļāva kļūt par čempionu, bet priekulnieku pievīla tehnika.

V. Zīverts tika pie sudraba medaļas, kopvērtējumā no sava konkurenta atpaliekot 14 punktus. Šai klasei starptautiskā ieskaite notika NEZ kausā. To ieguva V. Zīverts (41), apsteidzot K. Koivu (35) un Baložu sportistu Aigaru Liškovski (34).

“1600” klases kopvērtējumā savā pirmajā pilnajā sezonā pie bronzas medaļas tika embūtnieks Oskars Troika (43), piekāpjoties tikai Lapmežciema braucējam Andim Kļavam (57) un valmierietim Andim Vanteram (52), kurš bija ātrākais pēdējā posmā.

“2000 Super” klases kopvērtējumā sestajā vietā palika gramzdenieks Gints Astrauskis. Viņš pirmspēdējā posmā Smiltenē smagi sasita savu automašīnu un pēdējā posmā nepiedalījās.

Latvijas autokrosa čempionāta kopvērtējumu skatīt šeit.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

G.T.

Apsveicu!!! Gribējās jau tomēr to 1. vietiņu..Ko darīsi, tāds neparedzams jau ir tas autosports. Lai vai kā- nu MALACIS!!!

pirms 7 gadiem, 2013.09.15 14:34

Sports