"Valmiera" basketbolisti ceturtajā ceturtdaļā pārspēj "Liepājas Lauvas" komandu

Baltijas Basketbola līgas (BBL) elites divīzijas spēlē sestdien, pārliecinoši nospēlējot ceturtajā ceturtdaļā, uzvaru izcīnīja komanda "Valmiera", kas ar rezultātu 73:69 (14:15, 17:16, 16:25, 26:13) izbraukumā pārspēja citu Latvijas vienību "Liepājas Lauvas".

Pēc trešās ceturtdaļas liepājnieki bija vadībā ar 56:47, tomēr divas minūtes pirms mača beigām jau "Valmiera" basketbolisti izvirzījās vadībā ar 68:67, izcīnot smagu panākumu.

Šajā mačā uzvarētājiem rezultatīvākais ar 25 gūtajiem punktiem bija Artūrs Valeika, bet liepājniekiem 23 punkti un desmit bumbas zem groziem Oļega Kožeņeca rēķinā.

Pēc šī mača abām komandām kopvērtējumā ir pa vienam panākumam - "Valmiera" komanda aizvadījusi četras spēles, bet liepājnieki jau nospēlējuši par maču vairāk.

Pagājušajā svētdienā abas komandas savā starpā tikās Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas čempionāta spēlē. Toreiz liepājnieki spēja atspēlēties no 17 punktu deficīta un viesos uzvarēt ar rezultātu 72:70.