Vaiņodes puišu likteni Olimpiādē izšķirs pretinieki 4

Liepājas rajona Sporta skolas handbolisti no Vaiņodes šodien, 27. jūnijā, Valmierā Latvijas Jaunatnes Olimpiādē ar 27:29 zaudēja Dobeles rajona Sporta skolai. Vaiņodnieku likteni Olimpiādē izšķirs pretinieki.

"Puišiem pietrūka spēka, visu izlika spēlē pret Aizkraukli. Bija plus trīs pēc pirmā puslaika, bet otrā puslaika vidū apstājāmies, bija ļoti noguruši," stāsta vaiņodnieku treneris Zigmunds Mickus. Viņaprāt, ideālu maču aizvadīja komandas vārtsargs Arturs Kuģis. Arī pārējie spēlētāji cīnījās godam, bet beigās bija "kājas piedzītas, nevarēja pakustēties".

Z. Mickus norāda, ka dobelniekiem bijis nedaudz vairāk laika, lai atpūstos, jo viņi šorīt agrāk spēlējuši nekā vaiņodnieki un mačs pret Ludzu bijis drusku vieglāks.

Svētdien pulksten 9.40 vaiņodnieki aizvadīs savu pēdējo maču, spēlējot ar pastarīti Jūrmalas rajona Sporta skolu. Komanda Olimpiādē vēl var cerēt uz bronzas medaļām. "Jāuzvar Jūrmala un jācer, ka Dobele uzvarēs Aizkraukli," stāsta Z. Mickus.

Dobeles rajona Sporta skolas mačs ar Aizkraukles rajona Sporta skolu svētdien sāksies vēlāk - pēc aptuveni divām stundām.