Vaiņodes puiši savā laukumā uzvar Ludzas komandu

Liepājas rajona sporta skolas 1992./93. gadā dzimušie handbolisti no Vaiņodes vēl vairāk nostiprinājušies vadībā Latvijas jaunatnes čempionātā. Viņi sestdien savā laukumā uzvarēja Ludzu.

Mača pirmās desmit minūtes pret Ludzas rajona sporta skolas spēlētājiem aizritēja līdzvērtīgā cīņā, stāsta vaiņodnieku treneris Zigmunds Mickus. Viņš norāda, ka pašā spēles sākumā puišiem savu līdzjutēju priekšā bijusi neliela mandrāža.

Pēc tam vaiņodnieki pārņēmuši iniciatīvu un mačā svinējuši pārliecinošu uzvaru ar 44:33. Z. Mickus zina teikt, ka Ludzas rajona sporta skolas komandai spēle bijusi arī dienu iepriekš. Tad ludzānieši ar septiņu vārtu starpību zaudējuši dobelniekiem.

Vaiņodes handbolisti čempionātā spēlē bez zaudējumiem. Viņu kontā ir sešas uzvaras, kas turnīra tabulā dod pārliecinošu pirmo vietu. Nākamās spēles puišiem būs marta vidū. Vispirms 14. martā vaiņodnieki savā laukumā spēkosies ar saviem sīvākajiem konkurentiem – Aizkraukles rajona sporta skolu no Skrīveriem, kas izbraukumā tika uzveikta ar sešu vārtu pārsvaru. Savukārt nākamajā dienā Dobelē būs spēles ar abām Dobeles rajona sporta skolas komandām.

Pievieno komentāru

Sports