Vaiņodes novads olimpiādi uzsāk ar smagu uzvaru pret Stopiņu novadu 6

Vaiņodes novada jaunie handbolisti piektdien, 7. jūlijā, Valmierā Latvijas Jaunatnes olimpiādes pirmajā spēlē ar 30:29 uzvarēja Stopiņu novadu.

Vaiņodniekiem pirmais panākums nāca smagā cīņā, kurā komanda bija gan ar piecu punktu pārsvaru vadībā, gan ar diviem punktiem iedzinēju lomā, informē treneris Ainārs Pāvils. Viņš ar mača gala iznākumu nav apmierināts, norādot, ka vajadzēja uzvarēt ar aptuveni desmit punktu pārsvaru.

Vaiņodes novada komanda pirmajā spēlē neiztika arī bez traumām. Andris Domanskis, kurš pagājušajā nedēļā turnīrā Horvātijā savainoja potīti, mačā pret Stopiņu novadu pamežģīja otru potīti. A. Pāvils norāda, ka handbolists sestdien nepiedalīsies otrajā apakšgrupas cīņā, bet gatavosies pusfināla mačam.

Vaiņodes novads sestdien, 8. jūlijā, pulksten 12.30 spēkosies ar Jūrmalu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

VP

Te jau bljaaa rezultāts. Labak to laiku ko treneris buhaa kopaa ar speletajiem, tad vēl pirms spelem mauc basiiti kopaa visi, tad brinas ka tāds rezultats un traumas. Kur tad jaunas zvaigzne? Spēlēja vispār. Tā te slavēja vienu, kur palicis?

pirms 3 gadiem, 2017.07.07 16:51

Visvaldis

Tak ielieciet normālu treneri. No Pāvila nekāds treneris nesanāks. Kāpēc Mickus netrene?

pirms 3 gadiem, 2017.07.07 17:12

///

Vispirms uzziniet kā patiesībā viss notiek , gribētu redzēt kā jūs spēlētu zēnu vietā, paši gan jau sēžat mājās un audzējat kuņģus. Kauns!

pirms 3 gadiem, 2017.07.07 17:39

Atbalstītājs

Piekrītu ///- nav jau vieglais sporta veids. Puišiem izturību, labu saspēli.

pirms 3 gadiem, 2017.07.07 20:17

Sports