Vaiņodes novads olimpiādē uzvar Jūrmalu un pusfinālā spēkosies ar Ludzas novadu 1

Vaiņodes novada jaunie handbolisti sestdien, 8. jūlijā, Valmierā Latvijas Jaunatnes olimpiādē ar 27:14 uzvarēja Jūrmalu un B apakšgrupā ar divām uzvarām izcīnīja pirmo vietu.

Vaiņodes novada puiši ļoti pārliecinoši aizvadīja pirmo puslaiku, kurā jūrmalniekiem ļāva iemest tikai divus vārtus, puslaiku uzvarot ar 15:2. Tadā pašā garā tika turpināts otrais puslaiks, kura pirmajās desmit minūtēs jūrmalnieki spēja iemest tikai vienus vārtus, pēc tam komanda atlaida spēles grožus un otrais puslaiks noslēdzās neizšķirti, stāsta Vaiņodes novada komandas treneris Ainārs Pāvils.

Vaiņodes novadam rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Deniss Pumpurs, kuram mačā bija 100 procentīga momentu realizācija.

Vaiņodes  novads pusfinālā sestdien pulksten 18.30 spēkosies ar Ludzas novadu.