Vaiņodes novada handbolisti Latvijas Jaunatnes olimpiādē izcīna sudraba medaļas 2

Svētdien, 9. jūlijā, Valmierā par Latvijas jaunatnes olimpiādes čempioniem kļuva Tērvetes novada handbolisti, kas finālspēlē ar 28:17 pārspēja Vaiņodes novadu.

Spēli veiksmīgāk iesāka Tērvetes novads, kas pirmo sešu minūšu laikā panāca 4:1, bet vēlāk, pēc Zigmunda Liljē realizētā soda metiena panāca jau piecu vārtu pārsvaru – 8:3. Taču tad tērvetnieki nopelnīja vairākus noraidījumus, ko Vaiņode veiksmīgi izmantoja, pietuvojoties vien līdz minimumam – 11:10. Puslaika izskaņu gan atkal nedaudz veiksmīgāk izdevās nospēlēt Tērvetei, kas pārtraukumā devās ar divu vārtu pārsvaru – 13:11, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Pēc diviem vārtiem otrā puslaika ievadā Tērvetes novads atjaunoja +4, bet puslaika vidū pēc Kristiāna Kelerta un Ričarda Darguža vārtiem pārsvars sasniedza jau septiņus vārtus – 21:14. Izmantojot daudzos Vaiņodes noraidījumus, kā arī vairākkārt aizskrienot ātrajos uzbrukumos Tērvete turpināja atrauties, sasniedzot +10 spēles 44.minūtē. Neilgi pirms spēles beigām tērvetnieki panāca maksimālo pārsvaru un triumfēja mačā ar 28:17, kļūstot par jaunatnes olimpiādes čempioniem.

Vietu sadalījums

1. Tērvetes novads
2. Vaiņodes novads
3. Ludzas novads
4. Stopiņu novads
5. Dobeles novads
6. Jūrmala

Pievieno komentāru

Komentāri 2

!!!

Ko tik bēdīgi, neviena smaida!!! 2.vieta- arī labs rezultāts. Patīkami redzēt, ka A.Auders turpina atbalstīt savus puišus!!

pirms 3 gadiem, 2017.07.09 18:34

Atbalstītājs

Nu sliktākās vietas ir otrā un ceturtā, un abas tās ir izcīnijis Vaiņodes novads! Nekas, saņemsies un būs labi!!!

pirms 3 gadiem, 2017.07.09 18:38

Sports