Vaiņodes novada čempionātā uzrodas vēl divas basketbolistu komandas 1

Vaiņodes novada ielu basketbola čempionāta otrajā posmā jau bija par divām komandām vairāk un par uzvarētājiem kļuva vienības “28618373” pārstāvji.

Otrajā posmā jau startēja piecas komandas, kas uzvarētāju noskaidroja viena apļa turnīrā. Triumfēja vienība “28618373”, kuras sastāvā bija Oskars Pāvils, Rihards Plūme un Māris Diržininks, informē Vaiņodes sporta metodiķis Dainis Svistuhins.

Otro vietu posmā ieguva komanda “Keps Olini”. Tajā spēlēja Arvis Zvagulis, Rihards Dainis un Gints Astrauskis. Savukārt godpilnā trešā vieta tika vienībai “Pārdod KIA”, kurā spēlēja Kristaps, Kristers un Igors Odziņi. Ar ceturto vietu posmā bija jāsamierinās komandai ‘Trīs sekundes”, bet pēdējā vietā palika vienība “Egons”.

Trīspunktu metienos labākais bija Gatis Taujēns, ar astoņiem precīziem raidījumiem vienas minūtes laikā. Otrajā vietā palika Mārtiņš Megnis ar sešiem precīziem metieniem.

Pēc diviem posmiem kopvērtējumā vadībā ir komanda “28618373” (20 punkti), seko “Trīs sekundes” (11), “Keps Olini” (8), “Skrunda” (8), “Pārdod KIA” (6) un “Egons” (4).

Trīspunktu metienu finālam ir kvalificējušies Arta Audere, Artūrs Auders, G. Taujēns un M. Megnis. Čempionāta nākamais posms notiks augusta sākumā.