Vaiņodes lidlaukā varēs iesildīties gaidāmajam autosprinta seriālam "EVE ziemas kauss 2018"

Biedrība "EVE autosports", sagaidot un iesildoties ziemas kausam, sestdien, 4. novembrī, organizē autosprinta sacensības Vaiņodē, Vaiņodes lidlauka teritorijā.

Autosprints 4. novembrī paredzēts kā iesildošais pasākums, pirms gaidāmā “EVE ziemas kauss 2018”. Pasākums tiek rīkots, lai atkal satiktos ar dalībniekiem, pārrunātu aktualitātes un uzklausītu ierosinājumus par ziemas kausu. Kā arī informēsīm dalībniekus par gaidāmajām izmaiņām un jauninājumiem, kurus izstrādājuši LAF SAK kopā ar sacensību organizatoriem, vēstīts biedrības mājaslapā.

Autosprints Vaiņodes lidlaukā norisināsies jau pēc ierasta formātā, kur dalībnieki drīkst startēt ar ielas un sporta automašīnām un sacensību dienā būs jāaizvada trīs vai četri braucieni. Autosprinta ieskaite notiks sešās ieskaites klasēs, FWD (priekš piedziņas automašīnas), RWD (klasiska), 4WD (pilnpiedziņas automašīnas), 2WD OPEN (vienas ass piedziņas automašīnas, drīkst izmantot sportam paredzētas riepas), 4WD OPEN (pilnpiedziņas automašīnas, drīkst izmantot sportam paredzētas riepas), DĀMU klase un JUNIORI. Reģistrācija internetā (sk.zemāk) līdz 3. novembra 18:00, sacensību dienā (sk.nolikumu) no 9:00 līdz 10:00. Dalībnieku sapulce paredzēta 10:15. Iepazīšanās ar trasi 10:30.

Plānotais pirmās automašīnas starts 11:00.  Sacensību nolikumu un trases shēmu var skatīt www.eveautosports.lv.

Pievieno komentāru

Sports