"Vaiņodes/Lejaskurzemes sporta" handbolisti zaudē "RTU" vienībai 7

"Vaiņodes/Lejaskurzemes sporta" handbolisti piedzīvojuši zaudējumu “AB.LV” Latvijas kausa izcīņas otrā posma pirmajā spēlē. Vaiņodnieki izbraukumā ar 22:38 (12:18) zaudēja virslīgas komandai "RTU".

"Vaiņode/Lejaskurzemes sports" uz maču pirmdien Rīgā aizbraukusi nepilnā sastāvā, stāsta komandas treneris Arvīds Desmitnieks. Viņš norāda, ka spēlētāji arī šajā reizē netikuši galā ar pretinieka pieredzējušo vārtsargu, kā tas bija novērojams dažos iepriekšējos mačos. Vārtos nav gājušās tās bumbas, kādas vaiņodnieki parasti sametuši pirmajā līgā.

Otrajā puslaikā "RTU" vārtos stājies otrs vārtsargs, un vaiņodniekiem izdevies rezultāta starpību samazināt. Taču tad kādā spēles momentē viesu otrais vārtsargs dabūjis ar bumbu pa galvu un vārtos atgriezies komandas pamatvārtsargs.

Otrā puslaika 10. minūtē "RTU" bija vadībā tikai ar piecu punktu pārsvaru, atminas A. Desmitnieks. Viņš norāda, ka mājinieki spēlējuši ar pilniem apgriezieniem, jo viņiem ne īpaši labi veicas virslīgā, komanda beidzot gribējusi uzvarēt.

Atbildes mačs notiks sestdien pulksten 14 Vaiņodes sporta hallē.

Komentāri 7

experts

Nu nez.. RTu vārtsargs ar daudz izņēma... un ja Vaiņodei būtu ko pamainīt, tad nemaz tik daudz nebūtu... es dotu kādi mīnus 6 vai 7...

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 00:11

:-)

Gods un slava Rūdim!!!!Bet tās jau Vaiņodes komandas parastās liksta grūti savākties uz izbraukumiem, bet lai veicas!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.02.10 16:03

:)

Visu cieņu Vaiņodei, labi nocīnījās, bet ir diezgan smieklīgi lasīt, ka otrajā puslaikā RTU bijis tikai 5-cu vārtu pārsvars, jo 1. puslaiks beidzās ar -6) un tas bija 2. puslaika sākumā nevis 10 minūtē, turklāt lielā mērā pateicoties tam, ka Vaiņode sāka otro puslaiku un RTU pasmagi iekrita aizsardzībā un vēl mazākums... Protams, ne mazāk mani pārsteidz šis teksts (!):"...šajā reizē netikuši galā ar pretinieka pieredzējušo vārtsargu..." Viņam ir tikai 22 gadi (!), par gadu vairāk nekā Vaiņodes vārtsargam, kāda pieredze (?), turklāt spēlējot RTU komandā? tas, ka viņš jauniešu izlasē brīžiem atzīmējās, nenozīmē, ka ir pieredzējis!!! Tik pat Labi arī Rūdis tur ir bijis... Turklāt Vaiņodei vārtsargs "paņēma" tik cik RTU abi vārtsargi kopā, tāpēc jāpriecājas, ka vēl tikai -16, jo pretējā gadījumā Vaiņodē var sanākt vēl smagāka sagrāve, jo diez vai RTU tur būs vājāki, cita lieta, ka Vaiņode stiprāka, jo Rīgā tiešām daži pietrūka...

pirms 11 gadiem, 2009.02.10 15:12