"Vaiņodes/Lejaskurzemes sporta" handbolisti zaudē "RTU-J" vienībai 4

Handbola komanda "Vaiņode/Lejaskurzemes sports" piedzīvojusi zaudējumu Latvijas handbola čempionāta pirmajā līgā. Vaiņodnieki izbraukumā ar 35:37 zaudēja komandai "RTU-J".

"RTU-J" handbolisti pirmo puslaiku uzvarējuši ar 17:15, bet otrajā puslaikā izvirzījušies vadībā ar piecu punktu pārsvaru, stāsta "Vaiņodes/Lejaskurzemes sporta" treneris Arvīds Desmitnieks.

Turpinājumā vaiņodniekiem izdevies lauzt spēles gaitu, un viņi piecas reizes bijuši vadībā ar viena punkta pārsvaru.

Mača izskaņā "RTU-J" bija vadībā ar viena punkta pārsvaru. Vaiņodnieki mēģinājuši pārtvert bumbu, bet tas nav izdevies, mājinieki iemetuši vēl vienus vārtus.

"Vaiņodes/Lejaskurzemes sporta" komandā rezultatīvākais ar 11 vārtiem bija Normunds Pāvils. Septiņus vārtus guva Zigmunds Mickus, bet sešus vārtus iemeta Arturs Auders.

Komentāri 4

experts

runaa jau ka ar laiku ies uz virsligu... taa ka nevajag...

pirms 12 gadiem, 2009.02.18 05:03

L

hk-vaiņode neies uz virslīgu kaut arī tiktu ;)

pirms 12 gadiem, 2009.02.17 12:02

madarsgarais

Žēl, ka zaudēja, cerības uz virsīgu tagad nedaudz sarukušas, bet nu vēl svarīgi mači priekšā un lai veicas!

PS: Kopis ar Šakolu (spēles tiesneši) bišķiņ daudz "iekoda", jo nenosvilpa līniju, neiedeva 2 min, kur tiešām acīmredzami bija utt., bet tāds ir sports...

pirms 12 gadiem, 2009.02.17 11:28