"Vaiņodes/Lejaskurzemes sporta" handbolisti izcīna otro uzvaru

"Vaiņodes/Lejaskurzemes sporta" handbolisti vakar, 20. oktobrī, savā laukumā Latvijas handbola čempionāta pirmajā līgā uzvarēja komandu "BJHK S&A".

Sešas minūtes pirms pirmā puslaika beigām viesi bija vadībā ar 16:12, tad vaiņodnieki nedaudz pamainīja uzbrukuma taktiku, un pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti - 16:16.

Otrā puslaika sākumā mājinieki izvirzījās vadībā ar 22:17, visiem izdevās rezultāta starpību samazināt - 21:23, bet mača turpinājumā dominēja atkal Vaiņodes handbolisti, kuri veica izrāvienu un visā mačā svinēja uzvaru ar 37:26.

Septiņus vārtus komandas labā guva Mārcis Ķergalvis, pa sešiem vārtiem bija Valta Lapiņa, Normunda Pāvila un Artura Audera kontā, bet piecus vārtus guva Zigmunds Mickus.