Vaiņodes jaunie handbolisti izcīna sesto vietu turnīrā Klaipēdā 2

Liepājas rajona Sporta skolas 2000. gadā dzimušie handbolisti no Vaiņodes Klaipēdā izcīnīja sesto vietu starptautiskā pludmales handbola turnīrā.

Turnīrs Klaipēdā notika 1999. gadā dzimušajiem handbolistiem, bet vaiņodnieki startēja ar gados jaunāku komandu. Kopumā šajā vecuma grupā piedalījās desmit komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās. Startēja komandas no Baltkrievijas, Lietuvas un Latvijas, stāsta handbola treneris Zigmunds Mickus.

Vaiņodnieki savā apakšgrupā uzvarēja Klaipēdas otro komandu un Tauraģes komandu, bet zaudēja Minskas pirmajai komandai un Šauļu vienībai. Piecu komandu konkurencē apakšgrupā tika iegūta trešā vieta.

Turnīra turpinājumā vaiņodnieki pārspēja Minskas otro komandu, kas otrajā apakšgrupā bija ieguvusi ceturto vietu.

Spēlē par piekto un sesto vietu tika piedzīvots zaudējums pret Klaipēdas otro komandu, ko vaiņodnieki pirms tam jau bija pārspējuši savā apakšgrupā.

2000. gadā dzimušos handbolistus trenē treneris Artūrs Auders.