Vaiņodes handbolisti trillera cienīgā spēlē pieveic "RTU-S" 2

“Vaiņodes/Lejaskurzemes sporta” handbolisti ceturtdien, 15. janvārī, Rīgā “AB.LV” Latvijas kausa izcīņas otrās kārtas atbildes mačā sīvā cīņā nospēlēja neizšķirti ar "RTU-S" handbolistiem, ar vienu vārtu pārsvaru uzvarot divu spēļu summā un iekļūstot nākamajā kārtā.

Mača sākums bija līdzīgs, un 9. minūtē rezultāts uz tablo vestīja neizšķirtu - 2:2. Rīdzinieki pamazām izvirzījās vadībā un pirmo puslaiku uzvarēja ar 12:7, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Otrajā puslaikā "RTU-S" handbolisti bija vadībā pat ar septiņu vārtu pārsvaru, bet vaiņodniekiem izdevās atspēlēties un 55. minūtē viņi bija vadībā ar vienu vārtu pārsvaru.

56. minūtē bija neizšķirts 18:18, bet 59. minūtē - 19:19.

Pēdējā minūtē vaiņodnieki neveiksmīgi uzbruka un "pusātrajā" uzbrukumā aizskrēja mājinieki, kuri tika pie septiņu metru soda sitiena. Vārtus lielisks bija Rūdolfs Zitmanis, kurš "pendeli" atvairīja. Mačā lauvas tiesu paveica arī otrs vaiņodnieku vārtsargs Nauris Sproģis.

Turnīra nākamajā kārtā "Vaiņode/Lejaskurzemes sports" tiksies ar "RTU" komandu, kas ar 56:54 divu spēļu summā pārspēja Dobeles RSS vienību.

Vaiņodnieki "RTU-S" pirmajā mačā savā laukumā uzvarēja ar 29:28.