Vaiņodes handbolisti sezonu sāk ar uzvaru 2

"Vaiņodes/Lejaskurzemes sporta" handbolisti vakar, 15. oktobrī, izbraukumā Latvijas handbola čempionāta pirmajā līgā uzvarēja komandu "MSĢ/LAT-92". Vaiņodnieki aizvadīja lielisku mača galotni.

Pēc pirmajām piecām nospēlētajām minūtēm rezultāts uz tablo bija neizšķirts - 0:0. Pirmo puslaiku ar 14:11 uzvarēja "MSĢ/LAT-92" vienība, kuras sastāvā spēlēja arī Vaiņodes handbola audzēkņi Oskars Pāvils, Arvis Juzups un Arturs Kuģis.

"Otrajā puslaikā drusku pārkārtojām uzbrukumu, sākām spēlēt lēnāk, neskrējām viņiem līdzi," stāsta "Vaiņodes/Lejaskurzemes sporta" kapteinis Zigmunds Mickus.

Desmit minūtes pirms mača beigām mājinieki bija vadībā ar 22:21, bet Vaiņodes handbolisti atlikušajās minūtēs ar veiksmīgu spēli aizsardzībā, bloķētiem metieniem un pārķertām bumbām guva deviņus vārtus pēc kārtas un visā spēlē svinēja uzvaru ar 30:22.

Komandā rezultatīvākie bija Arturs Auders, Normunds Pāvils un Valts Lapiņš. Vārtus lieliski sargāja Rūdolfs Zitmanis.