Vaiņodes handbolisti piedalīsies Auces sporta laukuma atklāšanā

Liepājas rajona Sporta skolas 1994. gadā dzimušie handbolisti no Vaiņodes novada sestdien, 15. augustā, dosies uz Auci, kur piedalīsies sporta laukuma svinīgajā atklāšanā.

Vaiņodnieki piedalīsies paraugspēlē, stāsta handbolistu treneris Zigmunds Mickus.

Ziņu aģentūra LETA informē, ka sestdien, 15.augustā, pulksten 10 Aucē atklās jauno sporta laukumu pie Auces vidusskolas, kam dienas gaitā sekos vairāki sporta pasākumi.

Jaunā Auces sporta laukuma atklāšana notiks plkst.10, bet jau plkst.10.40 sāksies sacensības handbolā, kurās piedalīsies Auces, Dobeles, Vaiņodes un citu Latvijas novadu komandas.

Plkst.12 sāksies strītbols meitenēm un zēniem divās vecuma grupās - līdz 15 gadiem un no 16 gadu vecuma.

Plkst.13 - atkal handbols, bet plkst.14.30 - strītbola fināli.

Basketbola trīspunktu metienu, soda metienu un handbola metienu pa vārtiem konkursi sāksies plkst.15, bet plkst.15.30 - handbols, kam sekos komandu apbalvošana.

LETA jau ziņoja, ka Auces multifunkcionālā sporta laukuma atklāšana, ko plānoja Auces pilsētas svētkos, aizkavējās līdz augusta vidum, aģentūru LETA informēja Auces domes izpilddirektors Aldis Lerhs.

Viens no galvenajiem iemesliem ir sporta laukuma pamatne, kuras asfaltam ir divas nedēļas jānostāv pirms īpašā sporta seguma uzklāšanas.

"Vēlamies, lai laukums būtu kvalitatīvs un labi kalpotu, tāpēc par katru cenu necentāmies to sasteigt līdz svētkiem," skaidroja Lerhs.

Sporta laukumam būs arī skatītāju vietas un nojumes sportistiem. Tajā būs divi basketbola laukumi un volejbola laukums.

Pievieno komentāru

Sports