"Vaiņodei" neveiksmīga nedēļas nogale, zaudējums arī pret "ASK/LSPA"

"Vaiņodes" handbolisti svētdien, 3. decembrī, Rīgā "SynotTip" virslīgas handbola čempionātā ar 34:43 (16:24) zaudēja "ASK/LSPA" vienībai.

Vaiņodniekiem katrs pa astoņiem vārtiem guva Deniss Pumpurs un Ainārs Pāvils, kamēr septiņus vārtus iemeta Matīss Mickus. "ASK/LSPA" vienībai ar 14 vārtiem izcēlās Jānis Zvejnieks, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

"Vaiņodes" handbolisti maču iesāka neveiksmīgi, nokļūstot zaudētāju lomā ar 3:10, bet rīdzinieki iekrāto pārsvaru noturēja līdz spēles beigām.

Jau vēstīts, ka "Vaiņode" sestdien Ludzā ar 26:37 (12:17) atzina "Latgola" pārākumu.


Virslīgas kopvērtējumā līderei Dobeles "Tenax" ir maksimāli iespējamie 26 punkti 13 mačos, bet ar 19 punktiem seko Ludzas "Latgols". Tikmēr vēl par diviem punktiem atpaliek 14 cīņas aizvadījušie Rīgas "Celtnieka" handbolisti, bet ceturtā ar 13 punktiem 13 mačos ir "Ogre"/"Miandum".

Piektajā pozīcijā ar deviņiem punktiem 12 mačos tagad ir MSĢ/LAT-"Hertz", kam ar septiņiem punktiem seko "Vaiņode" un "Jūrmalas Sports" handbolisti, bet kopvērtējuma tabulu ar sešiem punktiem noslēdz ASK/LSPA vienība.


Pievieno komentāru

Sports