"Vaiņode" zaudē "Jūrmalas sportam", piedzīvojot astoto zaudējumu pēc kārtas

Trešdien, 19. aprīlī, SynotTip handbola Virslīgā turnīrā par 5. līdz 7. vietu otro panākumu izcīnīja "Jūrmalas Sports", kas savā laukumā ar 27:16 pārliecinoši tika galā ar Vaiņodi.

Jūrmalas un Vaiņodes komandu savstarpējā spēlē turnīra par 5.-7.vietu pirmajā aplī, kas notika Vaiņodē, jūrmalnieki bija pārāki ar 24:18. Arī kopumā šosezon savstarpējos mačos bija klājies Jūrmalai, kas uzvarējusi trīs no piecām spēlēm, bet vēl reizi ar oponentiem cīnījusies neizšķirti. Šovakar, līdzīgi kā pēdējās spēlēs, viesiem nācās iztikt bez saviem uzbrukuma līderiem - brāļiem Oskara un Aināra Pāviliem, kā arī Anda Grundmaņa, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Jūrmalnieki jau pašā spēles sākumā pirmo piecu minūšu laikā pēc diviem Mareka Černousova un vieniem Jāņa Kupča gūtajiem vārtiem panāca 3:0, bet līdz puslaika vidum palielināja savu pārsvaru līdz četriem vārtiem – 7:3. Laukuma saimnieku pārsvars lēnām, bet turpināja pieaugt arī puslaika otrajā daļā. Pateicoties Jāņa Šteinberga diviem vārtu guvumiem pēdējā pusotrā minūtē "Jūrmalas Sports" pārtraukumā devās ar plus seši – 14:8.

Otro puslaika jūrmalnieki iesāka ar trim vārtiem pēc kārtas, panākot +9, bet 40.minūtē pēc jau pieminētā Šteinberga kārtējā rezultatīvā uzbrukuma pirmoreiz panāca desmit vārtu pārsvaru – 19:9. Vienubrīd jūrmalnieku atrāviens sasniedza arī 12 vārtus (22:10), bet visā spēlē bija pārāki ar 27:16.

Vienu kārtu pirms turnīra beigām Jūrmalas komanda ar pieciem punktiem ieņem līderpozīciju un var nodrošināt piekto vietu, ja 30. aprīlī pieveiks savu sīvāko konkurenti ASK/LSPA (pirmā apļa spēle noslēdzās neizšķirti).Armijnieku panākuma gadījumā tieši viņi ierindosies piektajā vietā.

Pievieno komentāru

Sports