"Vaiņode" zaudē čempionvienībai "Dobeles Tenax" 1

"Vaiņodes" handbolisti svētdien, 1. martā, izbraukumā Latvijas virslīgas handbola čempionātā ar 30:42 (9:20) zaudēja čempionvienībai "Dobeles Tenax".

Jau pēc pirmajām astoņām minūtēm mājinieki bija ieguvuši 5:1 pārsvaru, bet neilgi līdz puslaika beigām pēc Anda Ērmaņa metiena "Tenax" pirmoreiz sasniedza desmit vārtu pārsvaru – 17:7. Puslaiku dobelnieki noslēdza ar 20:9, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Otrais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, kas ļāva čempioniem stabili noturēt deviņu līdz 11 vārtu pārsvaru. Neilgi līdz spēles beigām "Tenax" atrāviens pieauga pat līdz +15, bet spēli čempioni noslēdza ar 42:30, izcīnot 19. uzvaru 19 Latvijas čempionāta spēlēs šosezon.

"Vaiņodei" katrs pa deviņiem vārtiem guva Ainārs un Oskars Pāvili. "Dobeles Tenax" vienībā rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Toms Lielais.

"Vaiņodei" nākamā spēle būs 3. martā pulksten 20.30 Salaspilī ar "LAT-98" vienību.