"Vaiņode" virslīgā gūst otro uzvaru pēc kārtas

Sestdien, 12. oktobrī, SynotTip handbola Virslīgā otro uzvaru pēc kārtas guva "Vaiņodes" komanda, kas viesos Murjāņos otrajā puslaikā demonstrēja lielisku spēli aizsardzībā  un ar 29:20 pieveica Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandu "MSĢ/LAT 2000". 

Mača ievadā Murjāņu komanda netika galā ar pretinieku uzbrukumu, un spēles devītajā minūtē viesi bija vadībā ar četru vārtu handikapu - 6:2. Spēlei ritot, aizvien vairāk iespēlējās arī Murjāņi, kuri spēja samazināt rezultāta starpību, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā. 

Puslaika beigu daļā mājinieki pietuvojās arī līdz 14:15, taču noslēdzošās minūtes ar 3:1 uzvarēja "Vaiņode" un puslaiku noslēdza ar 18:15 pārsvaru. Otrā puslaika ievadā "Vaiņode" palielināja savu handikapu līdz 21:15, un "Vaiņode" vairs cerības pretiniekiem nedevās.
 
"Vaiņode" lieliski spēlēja aizsardzībā un 30 minūšu laikā ļāva pretiniekiem gūt tikai piecus vārtus. Galarezultātā "Vaiņode" izcīnīja panākumu ar 29:20. Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar sešiem vārtiem bija Oskars Pāvils, pieci vārti Markusam Dīkam. "MSĢ/LAT 2000" rindās seši vārti Gintam Greikšam. 

Svētdien pulksten 16 Vaiņodnieki savā laukumā spēlēs pret "Celtnieku Rīgu". 

Pievieno komentāru

Sports