"Vaiņode" vēlreiz zaudē "ASK/LU" vienībai 10

"Vaiņodes" handbolisti svētdien, 10. februārī, Rīgā Latvijas virslīgas handbola čempionāta spēlē ar 26:29 (10:12) zaudēja komandai "ASK/LU", kurai otrā apļa spēlē pirms nedēļas piekāpās arī savā laukumā.

Maču ar 4:0 izrāvienu iesāka "ASK/LU" handbolisti, taču viesi puslaika vidū pēc četriem Normunda Pāvila precīzajiem metieniem rezultātu izlīdzināja (5:5). Uz mirkli "HK Vaiņode" handbolisti pat prata izvirzīties vadībā (7:6, 8:7), taču puslaika izskaņā atkal rezultatīvāk nospēlēja "ASK/LU" un pārtraukumā devās ar +2 (12:10), vēstīts Latvijas Handboola federācijas mājaslapā.

Pēc pārtraukuma Vaiņodes handbolistiem vairākkārt izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr "ASK/LU" ar Artūru Lazdiņu priekšgalā uz neko vairāk cerēt neļāva. Rīdzinieki svinēja uzvaru ar 29:26.

"Vaiņodei" rezultatīvākais ar sešiem vārtiem bija N. Pāvils, pa pieciem vārtiem katrs guva Andis Grundmanis un Oskars Pāvils. "ASK/LU" vienībā rezultatīvākais ar 12 vārtiem bija Artūrs Lazdiņš.

Jau ziņots, ka pirms nedēļas Vaiņodē "ASK/LU" uzvarēja ar 30:25.

Komentāri 10

Vīlies.

To Smaids Lateksiņš.
Tu esi d...., iedziļinājies vispār par ko es rakstīju?
Nevienā momentā neesmu nolicis un nenolikšu mūsu spēlētājus, tādus vēl pameklēt!
Runa gāja un iet par tiem, kas aiz muguras noliek gan komandu, gan līdzjutējus kas aktīvi atbalstīja mūsējos... Tu esi viens no tiem di....

pirms 7 gadiem, 2013.02.14 10:50

tinte

Nesaprotu ko te bļauj!Ja jaunieši cīnās un paliek ceturtajā vietā LČ tad mans uzskats ,ka viņi ir Malači ar lielo burtu!Piekrītu labs,smaids lateksiņš teiktajam par baltu velti spēlēt un vēl cīnīties par augstajām vietām tas ir ko vērts! M A L AČ I !

pirms 7 gadiem, 2013.02.11 19:56

labs!

izbrīna,cik īsā laikā vaiņodnieki izauguši tik spēcīgi,ka augšgals atraujas par nieka pāris punktiem.Komanda un Z. lieli m a l a č i !

pirms 7 gadiem, 2013.02.11 18:01

Smaids Lateksiņš

Nu jā, tā jau tas ir, bija un būs visos laikos, ka tad, kad kāds kaut ko dara, to "aprej" no galvas līdz kājām. Bet skumjākais jau ir tas, ka līdz ar to cieš visi novadnieki. Kāds "gudrais", kas ar smadzenēm nedraudzējas simts gadus, kaut ko pasaka, un viss cauri. Tiešām žēl, ka vēljoprojām šeit ir opcija komentēt anonīmi. Nu varu likt piesi ķīlā, ka tad, ja komentārus varētu rakstīt tikai un vienīgi atklāti, te mums nebūtu nekā slikta..
Skumīgi, ka cilvēki, kuriem nav savas dzīves, izgāž žulti par citiem, kam tomēr ir sava dzīve. Nav mūsu handbolisti profesionāli, un šis ir viņu hobijs. Ja jūs "Vīlies", "Bumba" un "dr" maksātu šiem spēlētājiem algas, tad arī pēc tam varētu gudri aiz muguras viņus nolikt. Bet esmu drošs, ka neko tādu jūs atļauties neverat, tāpēc virinat nevis maciņus, bet gan žaunas. Tāpēc pietiek. Sāciet dzīvot un nepiesārņojiet šo vidi.

pirms 7 gadiem, 2013.02.11 14:50

bumbai

iemācies pareizi uzrakstīt teikumu, tad varbūt arī saņemsi atbildi. 3 kļūdas mazā teikumā.

pirms 7 gadiem, 2013.02.11 12:14

Atbilde: Vīlies

Tā jau ir visā Latvijā. Pseidopatrioti.

pirms 7 gadiem, 2013.02.11 11:19

Vīlies.

Es kā fans esmu vīlies citos vaiņodniekos, jūs nākat uz spēli, sēžat kā piepes, kāds varbūt vēl aplaudē kā šaha spēlē pēc laba gājiena.. Bet tiem kas cenšas uzmundrināt un atbalsta komandu no visas sirds, nomelnojat un ceļat neslavu, kas jūs esat par cilvēkiem.. Man tiešām kļūst kauns ka dzīvoju Vaiņodē, pareizie atradušies, galvenais lai tik kādu nomelnotu.. :(

pirms 7 gadiem, 2013.02.11 10:14