Vaiņode uzvar Nīcu, Priekule pārspēj Aizputes pagastu 3

Šovakar, 4. jūnijā, Otaņķu stadionā Liepājas rajona atklātajās meistarsacīkstēs minifutbolā pirmajā grupā Vaiņodes futbolisti sagādāja zaudējumu Nīcai. Savukārt Priekule svinēja minimālu uzvaru pār Aizputes pagastu. Vēl divās spēlēs tika fiksēts neizšķirts rezultāts.

Vispirms Otaņķu stadionā savā starpā spēlēja Priekule un Vaiņode, kā arī Nīca un Aizputes pagasts.
Vaiņodnieki pēc pirmā puslaika bija vadībā pret Priekuli ar 1:0. Otro puslaiku aktīvāk iesāka priekulnieki, ne tikai panākot neizšķirtu, bet arī izvirzoties vadībā ar 2:1. Vaiņode prata atspēlēties, mačs noslēdzās neizšķirti - 2:2.

Nīcas futbolisti Aizputes pagastu pārspēja jau vienā no pirmajiem uzbrukumiem - 1:0. Otrajā puslaikā Aizputes pagasta spēlētājiem izdevās rezultātu izlīdzināt. Mača turpinājumā nīcenieki uzbruka agresīvāk, tomēr rezultāts nemainījās - 1:1.

Pēc tam Aizputes pagasts sīksti turējās pretim Priekulei, bet beigās piedzīvoja zaudējumu - 0:1. Portāls piefiksēja, ka Aizputes pagasta spēlētāji vienā no saviem uzbrukumiem divas reizes trāpīja pa pretinieku vārtu stabu.

Trillera cīnīgā atmosfērā ritēja Vaiņodes un Nīcas mačs. Vaiņode ātri izvirzījās vadībā ar 1:0, bet Nīca tikpat ātri panāca neizšķirtu - 1:1. Vaiņodes futbolisti gan apšaubīja tiesneša lēmumu, uzskatot, ka Nīcas futbolists piespēlēja bumbu vārtu priekšā pēc tam, kad tā jau bija škērsojusi laukuma gala līniju.

Spēles turpinājumā Vaiņode izvirzījās vadībā ar 3:1, bet pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 3:2. Nīcai
otrajā puslaikā neizdevās spēli saglābt, tā zaudēja ar 2:4.

Šovakar pirmās grupas spēles notika arī Grobiņas pagastā, savukārt Aizputē spēlēja otrās grupas komandas. Portāla rīcībā pagaidām nav šo spēļu rezultāti.

Komentāri 3

treneris

pie visa vainiigs niicas treneris kurs nemaaceeja salikt sastaavu pa plauktiem lai niica vareetu uzvareet

pirms 11 gadiem, 2009.06.05 10:37