"Vaiņode" uzvar "ASK/LSPA" un pakāpjas uz ceturto vietu

Sestdien, 26. novembrī, "SynotTip" handbola Virslīgā "Vaiņode" savā laukumā pārspēja ASK/LSPA un pakāpās uz ceturto vietu turnīra tabulā.

Vaiņodes pretiniece, pastarīte ASK/LSPA uz izbraukuma spēli bija ieradusies desmit spēlētāju sastāvā, turklāt bez diviem nozīmīgiem spēlētājiem – ceļgalu savainojušā Ērika Drobota, kā arī komandas šobrīd rezultatīvākā spēlētāja Māra Grēbera. Neskatoties uz to, armijnieki gana nopietnu pretestību, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Pirmo sešu minūšu laikā mājinieki nespēja gūt vārtus, tādējādi viesi pēc Emīla Reniņa un Mārtiņa Sūnaiša rezultatīvajiem uzbrukumiem izvirzījās vadībā ar 2:0. Pamazām iespēlējās arī Vaiņode, līdzsvarojot spēli un pārņemot vadību. Puslaika vidū laukuma saimnieki panāca 5:3, bet vēlāk Vaiņodes pārsvars sasniedza arī +4. Puslaiku mājinieki noslēdza ar 12:9.

Otrajā puslaikā Vaiņode ilgāku laiku saglabāja vairāku vārtu pārsvaru, bet puslaika vidū pie rezultāta 19:16 sešu minūšu laikā ielaida četrus vārtus pēc kārtas, 53.minūtē ļaujot Uldim Zariņam atkal izvirzīt vadībā ASK/LSPA – 20:19. Pēc Vaiņodes trenera Zigmunda Mickus pieprasītā minūtes pārtraukuma mājinieki gan atbildēja ar to pašu – 4:0 izrāvienu, kas pēdējās minūtes sākumā deva gana drošu vadību – 23:20. Atlikušajā laikā gan Emīls Reniņš divus vārtus viesiem atspēlēja, tomēr Vaiņode tika pie panākuma – 23:22.

Pateicoties šim panākumam vaiņodnieki ar deviņiem punktiem pakāpušies uz ceturto vietu, apsteidzot "Ogre/Miandum", kam gan zaudējuši abās savstarpējās spēlēs. Jāatgādina, ka labākās komandas pēc pirmo divu apļu rezultātiem piedalīsies LHF kausa izcīņā.