"Vaiņode" tēmē uz labāko četrinieku 1

Handbola komanda “Vaiņode” svētdien pulksten 13 uzsāks dalību Latvijas virslīgas handbola čempionātā, savā laukumā pirmajā mačā tiekoties ar “ASK/LU” vienību. Gatavojoties čempionātam, vaiņodnieki uzvarēja turnīrā Lietuvā, trešdien, 25. septembrī, raksta "Kursas Laiks".

Handbola komanda “Vaiņode” pagājušās nedēļas nogalē Lietuvas pilsētā Pasvalē uzvarēja četru komandu starptautiskā turnīrā, kur finālā ar 40:30 uzvarēja Igaunijas komandu “Värska Originaal”, informē “Vaiņodes” galvenais treneris Zigmunds Mickus.

“Vaiņode” Pasvalē izmantojusi visus spēlētājus, kuri guvuši labu pieredzi pirms virslīgas čempionāta sākuma. “Pašlaik izskatās, ka komanda virslīgas čempionātam ir gatava. Svarīgi, ka turnīrā neguvām nevienu mikrotraumu. Tikai vārtsargs Rūdolfs Zitmanis izsita pirkstu uz pretinieka pieres. Secinājām, ka jāliek uzsvars uz aizsardzību, jo pretinieki pārāk viegli guva vārtus. Uzbrukums apmierināja,” apgalvo Z. Mickus.

Jautāts par izvirzītajiem mērķiem virslīgas čempionātā, Z. Mickus atbild – protams, jākļūst par čempioniem. Taču tas būšot ļoti grūti izdarāms, jo šogad virslīgas čempionātā būs divas ļoti spēcīgas komandas “Dobeles Tenax” un “Celtnieks/LSPA”, jārēķinās būs arī ar Ludzas “Latgolu”. “Vaiņodes” reālais mērķis jaunajā sezonā būs tikt spēcīgāko komandu četriniekā.

“Vaiņodes” komandā starpsezonā lielas izmaiņas nav notikušas. Uz Rīgu studēt devies Kārlis Tiškus, kuru vaiņodnieki aizdevuši “RTU” vienībai. Klāt nācis Arvja Juzupa brālis, labās malas spēlētājs Mārtiņš Juzups, kurš dzimis 1994. gadā, kā arī 1997. gadā dzimušais Kristaps Pūpols. Līdz Ziemassvētkiem “Vaiņodes” rīcībā būs arī Sandis Mikāls.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports