"Vaiņode" savus skatītājus iepriecina ar pārliecinošu uzvar pret "ASK/LSPA"

"Vaiņodes" handbolisti sestdien, 15. septembrī, savā laukumā "SynotTip" virslīgas handbola čempionāta otrajā spēlē ar 35:28 (19:12) uzvarēja komandu "ASK/LSPA".

"Vaiņodei" katrs pa 11 vārtiem guva Ainārs Pāvils un Jurģis Strēlis, bet četri vārti bija Gata Taujēna kontā. Viesiem rezultatīvākais ar septiņiem vārtiem bija Rihards Kristers Ozols, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Vaiņodnieki mača sākumā panāca piecu vārtu pārsvaru 10:5, bet pirmo puslaiku uzvarēja ar 19:12.

Otrajā puslaikā "Vaiņode" turpināja saglabāt septiņu vārtu pārsvaru. 49. minūtē viesi rezultāta starpību samazināja līdz pieciem vārtiem - 23:28. Pēc paņemtā pārtraukuma mājiniekiem izdevās sasniegt astoņu vārtu pārsvaru - 31:23, pārliecinošā vadība tika noturēta līdz spēles beigām.

"Vaiņode" guvusi uzvaras sezonas pirmajās divās spēlēs, pirmajā mačā savā laukumā ar 30:29 uzvarot "MSĢ/Lat-Hertz" vienību. "Vaiņodei" nākamā spēle būs svētdien, 16. septembrī, izbraukumā pret "Dobeles Tenax".